Marcin Ryszka wyróżniony przez tygodnik „Piłka Nożna”

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

W spotkaniu 18. kolejki eWinner 2 Ligi GKS Bełchatów był bliski pokonania u siebie Wisły Puławy. O końcowym podziale punktów zadecydowała ostatnia akcja meczu, w której goście za sprawą Portugalczyka Carlosa Daniela doprowadzili do wyrównania. Bełchatowianie zagrali niezłe spotkanie, a dobra dyspozycja jednego z nich nie uszła uwadze ekspertom „Piłki Nożnej”.

W jedenastce kolejki znalazło się miejsce dla powracającego po kontuzji do wyjściowej jedenastki Marcina Ryszki. Już od pierwszych minut 23-letni piłkarz „Brunatnych” pokazywał się do gry, obsługując wyżej ustawionych kolegów. Niestety ci razili nieskutecznością, a jedyną asystę „Riczi” wypracował w 67. minucie. Wówczas precyzyjnie dośrodkował piłkę z rzutu wolnego wprost na głowę Michała Graczyka, który otworzył wynik. Sam Ryszka także mógł wpisać się na listę strzelców, lecz jego strzał z pierwszej połowy, kiedy to próbował przelobować bramkarza rywali niemal z połowy boiska, okazał się niecelny. Gratulujemy Marcinowi wyróżnienia i życzymy kolejnych!

Jedenastka 18. kolejki eWinner 2 Ligi wg tygodnika „Piłka Nożna”:

Maciej Krakowiak (KKS Kalisz) – Bartosz Boruń (Śląsk II Wrocław), Jan Klimek (Sokół Ostróda), Damian Byrtek (Chojniczanka), Michał Mikołajczyk (Chojniczanka) – Damian Sędzikowski (Motor Lublin), Marcin Ryszka (GKS Bełchatów), Kamil Kurowski (Sokół Ostróda), Michał Skóraś (Lech II Poznań), Łukasz Wolsztyński (Chojniczanka) – Sebastian Bergier (Śląsk II Wrocław).