Damian Warnecki po raz drugi w jedenastce kolejki tygodnika „PN”

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Damian Warnecki został doceniony przez ekspertów „Piłki Nożnej” i za dobrą postawę oraz strzelonego gola w meczu z Ruchem Chorzów, znalazł swoje miejsce pośród najlepszych zawodników 20. kolejki eWinner 2 Ligi. Gratulujemy!

Momentami był nie do zatrzymania. Pracował przez cały mecz i był aktywny na połowie przeciwnika. Do tego dołożył bramkę w ostatniej akcji spotkania, która zapewniła „Brunatnym” zwycięstwo. Przy odrobinie szczęścia mógł wpisać się na listę strzelców cztery minuty wcześniej, lecz z bliskiej odległości trafił piłką w słupek. Nie zmienia to faktu, że dołożył ogromną cegiełkę do zdobycia ważnych trzech punktów w meczu kończącym tegoroczne granie. Damianowi serdecznie gratulujemy wyróżnienia, życząc kolejnych wiosną.

Przypomnijmy, że wcześniej w jedenastce kolejki byli także: Waldemar Gancarczyk (po meczu ze Zniczem Pruszków), Martin Klabník (po meczu z Hutnikiem Kraków i Sokołem Ostróda), Mateusz Gancarczyk i Damian Warnecki (po meczu z Pogonią Siedlce), Dawid Flaszka (po meczu z KKS 1925 Kalisz), Marcin Ryszka (po meczu z Wisłą Puławy).

Jedenastka 20. kolejki eWinner 2 Ligi:

Marcin Staniszewski (Sokół Ostróda) – Łukasz Kędziora (Hutnik Kraków), Mateusz Bondarenko (Sokół Ostróda), Dmytro Baszłaj (Radunia Stężyca) – João Guilherme (Olimpia Elbląg), Radosław Stępień (Radunia Stężyca), Jan Sienkiewicz (Olimpia Elbląg), Damian Sędzikowski (Motor Lublin)  – Damian Warnecki (GKS Bełchatów), Krzysztof Świątek (Hutnik Kraków), Michał Feliks (Garbarnia Kraków).