Zmiana ostatniego sparingpartnera. GKS nie zagra z Radomiakiem

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Drużynę GKS-u na finiszu zimowych przygotowań miał przetestować rewelacyjny beniaminek Ekstraklasy, Radomiak. Niestety sparing ten nie dojdzie do skutku. Nie oznacza to jednak, że „Brunatni” sprawdzianu generalnego przed startem rundy rewanżowej nie odbędą. W piątek czeka ich test-mecz z pierwszoligową Odrą.

Decyzję taką podjęto z powodu wyznaczenia na niedzielę (20 lutego) meczu 22. kolejki Ekstraklasy, w którym Radomiak zmierzy się w Grodzisku Wlkp. z Wartą Poznań. W ostatnich latach drużyna dowodzona przez trenera Dariusza Banasika była tradycyjnym sparingpartnerem GKS-u. Przypomnijmy, że przeszło rok temu biało-zielono-czarni zwyciężyli w Radomiu 1:0, a latem podczas przedsezonowych przygotowań górą byli radomianie, którzy wygrali 2:1.

Teraz miejsce Radomiaka zajmie Odra Opole, która w piątek (18 lutego) przetestuje formę podopiecznych Kamila Sochy. Mecz ten rozpocznie się o godz. 13:00 na jednym z boisk w Centrum Sportu Opole, mieszczącym się przy ul. Wandy Rutkiewicz 10. Dla GKS-u będzie to już dziewiąty mecz kontrolny tej zimy.