Adrian Bielka trafił na testy do trzecioligowego ŁKS-u Łagów

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Adrian Bielka, wypożyczony do GKS-u z Korony Kielce drugą część sezonu może spędzić poza Bełchatowem. Osiemnastolatek trafił właśnie na testy do mającego apetyt na awans do eWinner 2 Ligi ŁKS-u Łagów, występującego na co dzień w czwartej grupie III ligi.

Ofensywny pomocnik, występujący czasem nawet jako napastnik nie znalazł uznania w oczach trenera Kamila Sochy i dostał pozwolenie na testy w innym klubie. Trafił do ŁKS-u Łagów, z którym biało-zielono-czarni przegrali pod koniec stycznia mecz kontrolny (1:4). Bielka przebywał wówczas na boisku przez 90 minut, z kolei jesienią rozegrał w barwach GKS-u 17 spotkań, lecz tylko jedno w pełnym wymiarze czasowym. Zero goli, zero asyst, dwie żółte kartki i kilka zmarnowanych sytuacji strzeleckich (m.in. w meczach z Olimpią Elbląg i Lechem II Poznań). W tym roku mogliśmy go oglądać m.in. w sparingach z Lechią Tomaszów Maz., Zniczem Pruszków, Wartą Sieradz i Skrą Częstochowa.

ŁKS Łagów to dość egzotyczna drużyna, jak na trzecioligowe warunki. W zespole występują m.in. hiszpański obrońca Dani Jodar, brazylijski napastnik Amarildo Balotelli, a ostatnio trafił też Francuz Laurent Lopes. Klub pozyskał zimą ośmiu piłkarzy, w tym byłego reprezentanta Polski Mateusza Zacharę. Czy do tego grona dołączy Adrian Bielka? Życzymy powodzenia.