Kamil Kiereś: Ten punkt daje zawodnikom kopa

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

– Ten punkt pozostawia niedosyt, ale daje też zawodnikom jakiegoś kopa i wiarę w sens pracy wykonanej w ostatnich sześciu tygodniach – powiedział po spotkaniu z Wisłą Kraków trener bełchatowian.

Tomasz Kulawik (trener Wisły Kraków): – W pierwszej kolejności chciałbym pogratulować GKS punktu. My straciliśmy dwa i nie osiągnęliśmy celu, który sobie założyliśmy. Przed meczem zakładaliśmy, że zagramy tu agresywnie, ale tylko przez kilka minut tak było. GKS zaskoczył nas ogromną walką, ale tylko do siebie możemy mieć pretensje o to, że nie zagraliśmy tak, jak mieliśmy grać. Nie będę komentował czerwonej kartki Głowackiego. Muszę najpierw obejrzeć całą sytuację na powtórkach.

Kamil Kiereś (trener GKS Bełchatów): – Moim zdaniem jest to remis ze wskazaniem na GKS Bełchatów. Ten punkt pozostawia niedosyt, ale daje też zawodnikom jakiegoś kopa i wiarę w sens pracy wykonanej w ostatnich sześciu tygodniach. Na boisku było też widać efekt pracy z młodzieżą w naszym klubie, bo było trzech wychowanków. Z perspektywy całego meczu byliśmy zespołem lepszym. – Cieszę się, że zawodnicy zrealizowali wszystkie założenia, choć nie uniknęliśmy też drobnych błędów. Niewielu przed tą rundą dawało i daje nam szansę na utrzymanie. Dla nich ten punkt jest pewnie potwierdzeniem tych założeniem. Dla nas jednak jest to pierwszy z wielu punktów, które chcemy zdobyć, by jednak utrzymać się w lidze.