Fantasy Liga: Podsumowanie pierwszej kolejki

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Premierowa wiosenna kolejka już za nami, a więc na dobre rozkręciła się też Fantasy Liga. Sprawdźcie jakie osiągi mieli redaktorzy GKS.net.pl oraz inny uczestnicy zabawy. A może chcecie pochwalić się swoimi wynikami?

Po pierwszej kolejce rundy rewanżowej prowadzi zespół Coventry City, który zdobył 68 punktów. Najlepszymi piłkarzami w tej drużynie byli kapitan Szymon Pawłowski (18 pkt) oraz Robert Demjan (15 pkt). Kolejnym zespołem w naszej lidze jest drużyna Lewart Lubartów gdzie wyróżnili się Kasper Hamalainen (13 pkt) oraz wcześniej wspomniany już gracz Zagłębia Lubin. Podium zamyka ekipa Konrada Mazura KS Sarmata. U byłego redaktora GKS.net.pl wiodące role odegrali Pawłowski, Miachal Papadopulos oraz Maciej Małkowski.

Ekipa zarządzana przez naszego naczelnego na razie zajmuje 59. miejsce z 31. oczkami na koncie. Tyle samo punktów uzbierały zespoły Michała Nawrota i Pawła Kuźbika.

Przypominamy, że cały czas możecie dołączyć do wspólnej zabawy. Wystarczy wejść na stronę fantasyliga.wp.pl, utworzyć drużynę i zapisać się do naszej prywatnej ligi GKS.net.pl wpisując ten kod: 994703534. Zapisy będą możliwe do trzeciej kolejki.