Rachał wykluczony na co najmniej dwa mecze

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Patryk Rachwał dostał czerwoną kartkę za niesportowy faul w meczu z Koroną Kielce i tym samym wykluczył się z gry w dwóch bardzo ważnych spotkaniach z drużynami, z którymi GKS może powalczyć o utrzymanie w Ekstraklasie.

Patryk Rachwał w 58. minucie meczu otrzymał czerwoną kartkę za uderzenie łokciem Mateusza Stąporskiego, byłego piłkarza GKS-u. Wyrzucenie pomocnika Torfiorzy było bezdyskusyjne i niestety oznacza to, że „Rambo” nie zagra przynajmniej w dwóch bardzo ważnych spotkaniach: z Ruchem Chorzów w Bełchatowie oraz z Podbeskidziem w Bielsku-Białej.

Zobacz niesportowe zachowanie Patryka Rachwała

Kolejnym piłkarzem, którego nie zobaczymy w pojedynku z Niebieskimi jest Szymon Sawala, który w 39. minucie otrzymał czwartą żółtą kartkę w sezonie i będzie musiał pauzować jedno spotkanie.

Boisko w Kielcach w 29. minucie z powodu kontuzji musiał opuścić Adrian Basta, który od początku rundy wiosennej prezentował się o niebo lepiej niż w rundzie poprzedniej. Na razie nie wiemy, jak poważny był to uraz. Miejmy nadzieję, że „Baścikowi” nie stało się nic poważnego.

Przed spotkaniem z Ruchem jest też jedna dobra informacja. Do pierwszego składu wróci najpewniej Kamil Wacławczyk, który w meczu z Koroną pauzował za nadmiar żółtych kartek.