GKS nad przepaścią. „Sytuacja jest beznadziejna”

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Na pierwszym treningu GKS ma się spotkać 2 lipca, ale nie wiadomo, czy w ogóle wyjedzie na jakieś zgrupowanie. Do tej pory żaden obóz nie został jeszcze zarezerwowany. – Nie wiemy, na czym stoimy – mówi portalowi lodz.sport.pl jeden z piłkarzy.

Brak pieniędzy spowodował, że obecna kadra bełchatowian stanowi jedną wielką listę transferową. Wszyscy dostali zgodę na poszukiwanie nowych klubów. Z możliwości odejścia już niedługo prawdopodobnie skorzysta Dawid Nowak, który otrzymał propozycję z Legii Warszawa. Według informacji lodz.sport.pl ma się zrzec kilku zaległych wypłat, by w nowym sezonie grać w drużynie ze stolicy. Jest już bardzo blisko podpisania kontraktu.

To nie koniec kłopotów GKS. Nie jest jeszcze wyjaśnione, kto od rundy jesiennej będzie prowadził bełchatowian. Za dwa dni dotychczasowemu trenerowi Kieresiowi kończy się bowiem umowa z klubem. – Sytuacja jest beznadziejna. Nie wiemy, na czym stoimy i jak będzie wyglądała nowa drużyna. Trudno cokolwiek komentować – mówi jeden z zawodników.

Cały tekst przeczytasz na lodz.sport.pl