GKS po spadku będzie chciał zatrzymać zawodników

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Po spadku z Ekstraklasy GKS Bełchatów będzie chciał zatrzymać w swoim zespole najlepszych zawodników. Jak informuje „Przegląd Sportowy”, propozycje nowych kontraktów mogą otrzymać m.in. Łukasz Madej i Adrian Basta.

Szanse na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej są znikome. Co prawda piłkarze i trener wciąż przekonują, że zrobią wszystko, by utrzymać ekstraklasę dla Bełchatowa, ale sytuacja w tabeli jest dramatyczna.

Jednak władze GKS Bełchatów z optymizmem spogląda w przyszłość. Pojawiły się dodatkowe pieniądze (z magistratu, od nowych sponsorów), a nieoficjalnie mówi się, że zespół nadal będzie sponsorowany przez grupę PGE. Klub poważnie myśli o zatrzymaniu czołowych graczy, Łukasza Madeja, Adriana Bastę, Patryka Rachwała i Rafała Kosznika.

Jeszcze przed końcem sezonu ci piłkarze mogą otrzymać propozycje nowych umów. – Dzisiaj niczego nie przesądzam. Moja umowa wygasa z końcem czerwca, a co będzie dalej, tego jeszcze nie wiem. Wiadomo, że każdy chciałby grać w ekstraklasie. Jednak nie wykluczam, ze zostanę w Bełchatowie – mówi Łukasz Madej.

Całość przeczytasz w Przeglądzie Sportowym