Kamil Kiereś: To zwycięstwo ustawia nasz pułap w tabeli [WIDEO]

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

– Mieliśmy plan na to spotkanie i skrzętnie go realizowaliśmy – powiedział podczas konferencji trener GKS Bełchatów Kamil Kiereś.

– Jeszcze w pierwszej połowie zdarzały się nam małe błędy, ale korekta w przerwie pomogła uwypuklić to, co sobie założyliśmy. To zwycięstwo w pewien sposób ustawia nasz pułap w tabeli, ale ja na tabelę nie patrzę. Nie interesuje mnie, ile punktów do kogo trafimy, nie interesują mnie spekulacje. Ważniejsze jest to, ile punktów jesteśmy jeszcze w stanie zdobyć do końca sezonu. Tak było od początku rundy i to się nie zmienia.

Kamil Kiereś: Nie interesuje mnie ile punktów tracimy do Pogoni [WIDEO]

– Ten mecz pokazał, że w naszej lidze każdy może wygrać z każdym – powiedział z kolei szkoleniowiec Górnika Adam Nawałka. Po meczu z Ruchem Chorzów nasze nastroje były naprawdę bardzo dobre. Wierzyliśmy, że ten mecz będzie przełamaniem. Dzisiaj ta nadzieja została zweryfikowana. Mecz z Bełchatowem pokazał, jak wiele ciężkiej pracy brakuje jeszcze niektórym zawodnikom. Tu trzeba grać o wszystko, rzucić na szalę wszystkie umiejętności i poświęcenie. Bełchatów pokazał, jak się walczy o życie. Moim piłkarzom nie zabrakło zaangażowania, ale determinacji i poświęcenia.

Adam Nawałka: Końcówka sezonu pokaże, kto chce walczyć [WIDEO]