Wspieraj GKS wszędzie! Jedź do Szczecina!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Już za cztery dni najważniejszy dotychczas dla nas mecz sezonu – w Szczecinie z Pogonią!

Każdy szanujący się kibic GKS-u musi tam być i wspomóc piłkarzy naszej drużyny w tak ważnym dla przyszłości naszego klubu meczu!

Do piątku do godziny 11:00 trwają zapisy w sklepie Vita Sport przy ulicy Pabianickiej.

Można również zapisywać się przelewem NA NOWE KONTO WYJAZDOWE – 05 1050 1461 1000 0091 3428 8852 (przy przelewie pamiętajcie podać: imię, nazwisko, pesel!). Jeżeli przelew będzie wykonany 'na ostatnią chwilę’ (w czwartek albo rano w piątek) to należy pamiętać, by napisać priva ze swoimi danymi do użytkownika 'sldz’ na forum!

Zbiórka na wyjazd odbędzie się pod stadionem w nocy z piątku na sobotę o 2:45! Na Szczecin ruszamy punktualnie o 3:00!

Prosimy o wstrzymanie się ze spożywaniem napojów alkoholowych przed samym meczem! Przy wejściu na sektor gości stadionu Pogoni odbywają się kontrole trzeźwości za pomocą alkomatu, a przyjezdnych często poddaje się również dokładnym kontrolom przy pomocy psa policyjnego na posiadanie przy sobie narkotyków !