Piłkarze Zagłębia: GKS tanio skóry nie sprzeda

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Piłkarze Zagłębia Lubin po porażce na swoim stadionie z Górnikiem Zabrze 1:2 na pewno przyjadą do Bełchatowa zmotywowani. Przez palce ucieka im gra w europejskich pucharach. Ich problem polega jednak na tym, że podopieczni trenera Kieresia walczą o życie!

Łukasz Hanzel: – Przed nami mecz z Bełchatowem i łatwo na pewno nie będzie, bo to jest zespół, który walczy o utrzymanie i zrobi wszystko, by zdobyć kolejne punkty. My jednak chcemy tam zagrać najlepiej, jak potrafimy, by wrócić z trzema punktami i podniesionymi głowami do Lubina.

Pavel Vidanov: – W ekstraklasie nie ma łatwych meczów. W Polsce gram od półtora roku i nie widziałem jeszcze zbyt wielu spotkań, które miałby jednego wielkiego faworyta i w meczu nie mogłoby się nic nie spodziewanego stać. Każdy kolejny mecz jest dla nas ważny i musimy od początku wychodzić skoncentrowani, by wygrać. Gramy o zwycięstwo, nic innego nas nie interesuje.

Michal Papadopulos: – Kolejny mecz jest też trudny, bo Bełchatów, mimo że jest na dole tabeli, to nie odpuszcza i punktuje. Jedziemy tam po trzy punkty i musimy zrobić wszystko, by zmazać plamę po porażce z Górnikiem.