Jeszcze Gieksa nie zginęła!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Jeszcze Gieksa nie zginęła! Takie hasło przyszło nam na myśl, kiedy na przekór atmosferze panującej wokół klubu, postanowiliśmy zrobić krok naprzód jeśli chodzi o serwis GKS.net.pl.

Choć nad dumą górniczego miasta od dłuższego czasu zbierają się chmury, chcemy dać sygnał, że wciąż wierzymy w jaśniejszą przyszłość, a przede wszystkim pragniemy pokazać, że my Kibice, jesteśmy wciąż silni.

Drodzy Kibice, dziś, w tym trudnym momencie, oddajemy w Wasze ręce serwis w zupełnie nowej odsłonie. Jeśli przypadnie Wam do gustu, nie wahajcie się wyrazić tego w komentarzach, dodajcie do ulubionych stron na Facebooku, pokażcie znajomym. Jeśli coś Wam się nie spodoba, albo napotkacie błędy, czym prędzej dajcie nam o tym znać. Czekamy na odzew, bo GKS.net.pl istniał zawsze dla Kibiców bełchatowskiego klubu. Jeśli będziecie chcieli skontaktować się z nami przez email, nasz adres się nie zmienił: redakcja@gks.net.pl.

Stwórz konto na GKS.net.pl! Pokaż, że jesteś dumnym kibicem GKS

Panel logowania czeka na nowych użytkowników GKS.net.pl

Jedną z najważniejszych nowych funkcjonalności serwisu jest możliwość stworzenia konta i dołączenia do społeczności Kibiców GKS Bełchatów. Logując się będziecie wraz z nami mieli możliwość budowania dobrej atmosfery wokół klubu. Jednocześnie pomożecie w utrzymaniu kultury na forum. Wspólnymi siłami wyeliminujemy niepożądane elementy dyskusji, skupiając się na problemach dotyczących GKS. Pozostawiliśmy możliwość komentowania treści bez konieczności logowania, ale mamy nadzieję, że większość z Was pokusi się o stworzenie konta, dodanie avatara i być może napisanie kilku słów o sobie, tak żebyśmy mogli lepiej się poznać.

Ważnym elementem, na który zawsze zwracaliśmy uwagę, była Wasza ocena naszej pracy. Wraz z wprowadzeniem nowości na GKS.net.pl, dajemy możliwość oceny naszych publikacji. Wystarczy jedno kliknięcie na wybraną gwiazdkę, żebyśmy dostali od Was sygnał na jakim poziomie stoimy. Z góry dziękujemy za aktywność w serwisie.

Bądźcie z nami. Pokażmy, że to jeszcze nie koniec!

Przemysław Piotrowski
redaktor naczelny GKS.net.pl

{jvotesystem poll=|7|}