Paluchowski i Odunka nie zagrają w GKS

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Trener Kamil Kiereś zdecydował, że w następnym sezonie Adrian Paluchowski i Samuelson Odunka nie pomogą GKS w walce o ekstraklasę.

Choć GKS Bełchatów jest już w połowie przygotowań do nowego sezonu to trudno być pewnym jak będzie wyglądał skład na nowe rozdanie. Zapowiadano w Bełchatowie, że wkrótce Brunatni podpiszą kolejną umowę sponsorską z PGE, ale z pewnością zawirowania wobec potentata energetycznego w ostatnim czasie nie sprzyjają rozmowom na temat GKS, co już podczas konferencji w budynku klubowym podkreślał Jacek Kaczorowski.

W obecnej sytuacji trudno oczekiwać zdecydowanych ruchów transferowych, chociaż klub potwierdził już oficjalnie, że dogadał się z KV Mechelen w sprawie Seweryna Michalskiego i powinny się znaleźć pieniądze na wzmocnienia.

Trener Kiereś nie ukrywa zaniepokojenia, gdyż już w poniedziałek kolejny sparing, a zrezygnowano już z testowanych Adriana Paluchowskiego i Samuelsona Odunki. Wszyscy kibice z zaniepokojeniem obserwują sytuację w klubie, bo spodziewano się ponownie prawdziwego castingu w GKS wzorem poprzedniego sezonu, tym czasem nic takiego nie ma miejsca, chyba, że mówimy o zawodnikach z dawnej ME.

Jest jeszcze trochę czasu i z pewnością nie ma co popadać w panikę, bo to może oznaczać, że GKS ma na oku zawodników, których… testować nie trzeba i wkrótce zaczną napływać do nas dobre wiadomości.

Oby!