Podleśny i Baranowski z kontraktami – GKS już nie szuka bramkarza?

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Sztab szkoleniowy GKS zadecydował, że dwaj młodzi bramkarze Wiktor Baranowski i Damian Podleśny na dłużej pozostaną w barwach Brunatnych.

Wiktor Baranowski podpisał dziś umowę, na mocy której będzie reprezentował barwy GKS Bełchatów do 30 czerwca 2015 roku.

19-letni bramkarz to wychowanek naszego klubu. W minionym sezonie zaliczył 6 występów w zespole Młodej Ekstraklasy.

Damian Podleśny podpisał nowy kontrakt z GKS Bełchatów. Podpisana dziś umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2015 roku.
Pochodzący z Lubartowa 18-letni bramkarz w poprzednim sezonie rozegrał 15 meczów w zespole Młodej Ekstraklasy.

Tym samym w nowym sezonie najprawdopodobniej ktoś z tej dwójki będzie stał między słupkami GKS. Kibice jeszcze do niedawna mocno wierzyli, że uda się zatrzymać Emilijusa Zubasa, gdyż w kuluarach dużo mówiło się, że jest jednak szansa, żeby Litwin pozostał w Bełchatowie. Pojawiły się ponoć pieniądze na ten transfer, a rozmowy miały być zaawansowane.

Wygląda jednak na to, że nie tylko w Bełchatowie nie będzie Zubasa, ale też Kamil Kiereś postanowił, iż szansę dostanie któryś z młodych zawodników.

Przypominamy, że Podleśnym interesował się wcześniej angielski Crystal Palace i gotowy był sprawdzić młodego bramkarza w swojej szkółce piłkarskiej.

No cóż liga tuż tuż, a my mocno wierzymy, że Kiereś już w nowej rzeczywistości znów zmobilizuje tak zespół, że nie będzie oglądał się na tabelę i sukcesywnie zbierał punkty. Mówią też, że nic dwa razy się nie zdarza. Tradycyjnie zapraszamy do dyskusji zarówno pesymistów jak i optymistów.