Malarz oficjalnie w GKS! Będzie nowy napastnik?

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Wcześniejsze doniesienia stały się faktem. Arkadiusz Malarz podpisał roczny kontrakt z GKS, z opcją przedłużenia o kolejny sezon! – informuje oficjalna strona Klubu.

Nowy piłkarz „Brunatnych” urodził się w Pułtusku i tam też, w klubie Nadnarwianka stawiał pierwsze piłkarskie kroki. Ostatni sezon spędził w cypryjskim AS Ethnikós Áchnas. Mierzący 190 cm bramkarz ma na koncie występy w Mazovii Ciechanów, Bugu Wyszków, Polonii Warszawa, Gwardii Warszawa, Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, Amice Wronki i Lechu Poznań. Od 2006 roku występował w Grecji, gdzie reprezentował Skodę Xanthi, Panathinaikos Ateny, OFI Kreta i Larisę. W sezonie 2010/2011 przeniósł się na Cypr gdzie grał w AEL Limassol. W rundzie jesiennej sezonu 2011/2012 reprezentował grecki Panachaikí Patras.

Wzmacnianie składu ma jednak nie skończyć się na doświadczonym bramkarzu. Jak informuje na Twitterze Jakub Rzeszowski, w Bełchatowie na celowniku mają już doświadczonego napastnika, który ostatnio grał w lidze zagranicznej. Na razie nie znamy więcej szczegółów, ale jesteśmy dobrej myśli. Po znalezieniu snajpera, trener Kamil Kiereś ma zająć się szukaniem doświadczonego, środkowego obrońcy.