Graj i wygrywaj w Fantasy Lidze!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Mimo iż GKS-u w przyszłym sezonie nie będziemy oglądali w Ekstraklasie i tak przyłączyliśmy się do zabawy organizowanej przez Wirtualną Polskę. Jak co rundę zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy razem z redaktorami GKS.net.pl!

GKS nie gra w Ekstraklasie? I co z tego! Przecież już za rok wracamy w szeregi najlepszych piłkarskich klubów w Polsce! Cały sezon – tyle będziecie mieli na testowanie zawodników, którzy przecież w następnym sezonie w znacznej większości będą dalej grali w Ekstraklasie! Poza tym, zawsze możecie sprawdzić się z redakatorami GKS.net.pl, bo jak co roku my również tworzymy własne drużyny oraz własną ligę! Jeżeli chce przyłączyć się do ligi GKS.net.pl musicie wpisać kod w odpowiednim miejscu. Oto on: 376025991. Zorientowanym nie tłumaczymy „co i jak” a tym, którzy dopiero po raz pierwszy będą budowali swoje zespoły życzymy odkrywania tej przeglądarkowej, ale jakże emocjonującej gry!

Oczywiście Wirtualna Polska dla najlepszych przewidziała nagrody, a i my na koniec rundy postaramy się o jakieś fanty dla zwycięzcy ligi GKS.net.pl. Życzymy wszystkim miłej zabawy!