GKS gromi Wartę. Pięć goli Mateusza Maka!

W rozegranym w Osjakowie pokazowym meczu GKS Bełchatów rozgromił miejscową Wartę 13:0.

Spotkanie trwało 70 minut, a jego głównym celem było zebranie datków na pomoc w leczeniu i rehabilitacji dzieci pokrzywdzonych w czerwcowym wypadku w miejscowości Chorzyna.

GKS Bełchatów – Warta Osjaków 13:0 (6:0)
Bramki: Miroslav Bożok 13, Paweł Buzała 14 i 23, Michał Mak 20, Kamil Wacławczyk 21 i 30, Mateusz Mak 46, 50, 54, 62 i 65, Łukasz Wroński 56, Tomasz Wróbel 67

GKS Bełchatów (I połowa): Łukasz Budziłek – Piotr Witasik, Mate Lacić, Maciej Wilusz, Alan Stulin – Michał Mak, Grzegorz Baran, Kamil Wacławczyk, Miroslav Bożok, Kamil Kosowski – Paweł Buzała.
GKS Bełchatów (II połowa): Łukasz Budziłek – Mikołaj Grzelak (55′ Mateusz Szymorek), Szymon Sawala, Piotr Piekarski, Damian Ałdaś – Tomasz Wróbel, Paweł Giel, Leszek Nowosielski, Bartłomiej Bartosiak (55′ Damian Zawieja), Mateusz Mak – Łukasz Wroński.

Swój pierwszy mecz kontrolny „Brunatni” rozegrają w najbliższą środę o godz. 17:00, a rywalem będzie Tur Turek.