Trybuna Południowa zamknięta na dwa mecze

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Podczas czwartkowego posiedzenia Komisja Dyscyplinarna PZPN podjęła decyzję o czasowym zamknięciu trybuny południowej. Klub przekazuje informacje organizacyjne dla kibiców przed meczem z Miedzią Legnica – informuje oficjalna strona GKS-u.

Decyzja KD ma związek z niewłaściwym zachowaniem kibiców z trybuny południowej podczas meczu ligowego z GKS Katowice (użycie i wrzucenie materiałów pirotechnicznych na murawę). Zamknięcie trybuny „B” ma obowiązywać podczas dwóch najbliższych meczów przy Sportowej, czyli z Miedzią i Górnikiem Łęczna. Klub został także ukarany dodatkową karą finansową w wysokości 5.000 zł.

W związku w powyższym kibice, którzy zdążyli już zakupić bilety na niedzielny mecz 6. kolejki pomiędzy PGE GKS Bełchatów a Miedzią Legnica lub posiadają karnety na rundę jesienną są automatycznie przekierowywani na wolne miejsca trybuny wschodniej „A”. Od piątku 30 sierpnia w Punkcie Obsługi Kibica można pobierać wydruk z informacją o konkretnie wyznaczonym miejscu na trybunie wschodniej.

Istnieje także możliwość wymiany wyznaczonego miejsca ze wschodniej na trybunę zachodnią lub północną. W tym celu należy się zgłosić (osobiście lub w zastępstwie z Kartą Kibica lub numerem pesel) do POK-u i wybrać wolne miejsce na innej niż wschodnia trybunie.

UWAGA! Podczas meczu każdy kibic powinien zająć miejsce, które widnieje na potwierdzeniu.