Bilety już w sprzedaży!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na niezwykle atrakcyjnie zapowiadający się pojedynek na stadionie przy Sportowej, w którym PGE GKS Bełchatów zmierzy się z Dolcanem Ząbki. To przedostatni mecz rundy jesiennej na naszym obiekcie.

Konfrontację lidera z 4. drużyną 1 Ligi zaplanowano na sobotę 26 października na godz. 17. Tym razem zabraknie transmisji w OS, zatem starcie najlepszych drużyn zaplecza Ekstraklasy będzie można obejrzeć tylko z wysokości trybun.

Klub tradycyjnie zachęca do jak najwcześniejszego zakupu wejściówek w przedsprzedaży, aby uniknąć kolejek w dniu meczu a dla szczęśliwców ma niespodziankę.

Aby wygrać ufundowane przez kino „Helios” podwójne zaproszenia na październikowe seanse, wystarczy kupić bilet na najbliższy mecz „Brunatnych” z Dolcanem i mieć trochę szczęścia, ponieważ wygra co dziesiąty kibic. Zabawa dotyczy osób, które w tygodniu od 21 do 25 października dokonają w Punkcie Obsługi Kibica zakupu biletu na mecz PGE GKS z Dolcanem Ząbki. Do wygrania jest pięć podwójnych zaproszeń do kina, które będzie można wykorzystać do 18 listopada.

Bilety na mecz z Dolcanem w cenach 1, 5, 10, 15 i 25 zł można nabywać w Punkcie Obsługi Kibica przy ul. 1 Maja (trybuna południowa stadionu) według harmonogramu:

21 – 25 października w godz. 9 – 17

W dniu meczu, oprócz POK-u, będą także oczywiście czynne kasy stadionowe.

Ponadto pod adresem internetowym www.bilet.gksbelchatow.com funkcjonuje aplikacja do internetowego kupna biletów. Dzięki niej bez konieczności wychodzenia z domu czy pracy każdy posiadacz Karty Kibica może sam „nabić” sobie bilet na wybrany mecz i na ulubione miejsce, następnie opłacić przelewem nie tracąc czasu w kolejkach (tylko dla posiadaczy Karty Kibica i do 24 h do rozpoczęcia meczu – w zależności od banku).

Zobacz szczegółowy cennik biletów i karnetów TUTAJ

Wszystko na temat Karty Kibica GKS Bełchatów znajdziesz TUTAJ

Nowość – wejście bez Karty Kibica

Przed nowym sezonem piłkarskim, wychodząc naprzeciw tym kibicom „Brunatnych”, którzy nadal nie chcą wyrobić Karty Kibica, GKS „Bełchatów” SSA wprowadza możliwość zakupu biletu na konkretny mecz przy Sportowej 3 bez KK na tzw. bilet jednorazowy. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica a w dniu meczu także w kasie B1), kibic będzie musiał okazać dowód tożsamości oraz zrobić zdjęcie wizerunku twarzy, czyli tak jak w przypadku KK spełnić warunki wynikające z ustawy.

Jednorazowa i uniwersalna cena takiego biletu będzie wyższa niż w przypadku posiadaczy KK i będzie wynosić 25 zł/ mecz.

Osobom, które nabyły bilety ulgowe przypominamy o obowiązku okazania przy wejściu na stadion dokumentu upoważniającego do ulgi. Brak odpowiedniego dokumentu będzie skutkować wyproszeniem z imprezy masowej i brakiem możliwości ponownego zakupu biletu na tą samą imprezę (mecz).