Komentarze wracają na GKS.net.pl w nowej formie

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Po dłuższej przerwie, spowodowanej problemem technicznym, na stronie GKS.net.pl znów można zamieszczać opinie! Dziękujemy za cierpliwość i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz chętnie wypowiecie się na forum. Nowa forma komentarzy powinna być wygodniejsza i na pewno ułatwi dyskusje między kibicami GKS.

Integracja z Facebookiem, Twitterem, Google

Podpięliśmy do strony zdobywającą popularność na całym świecie platformę DISQUS, która pozwala założyć jedno konto i opcjonalnie zintegrować je z innymi kontami społecznościowymi, a tym samym ułatwić logowanie w celu podjęcia dyskusji (coraz więcej również polskich stron korzysta z tej platformy, a jedno konto pozwala udzielać się wszędzie). Nie obawiajcie się, integracja z FB/TT nie spowoduje, że Wasze komentarze automatycznie będą publikowane również na Facebooku/Twitterze. Będzie jedynie taka opcja, by tam konkretnym wpisem się pochwalić.

Wciąż pozostawiliśmy też możliwość publikacji komentarzy dla gości, ale pełne możliwości uzyskuje się dopiero po zalogowaniu (m.in. możliwość śledzenia opinii innych zupełnie jak na Twitterze, nie wspominając o unikalnym awatarze). Gorąco zachęcamy do zakładania kont i aktywnego uczestnictwa w dyskusji o GKS Bełchatów! Dodawajcie śmiało awatary, to ożywi zdechłą na jakiś czas stronę, która wciąż zipie głównie dzięki Wam 🙂

Najciekawsze komentarze na górę!

Nowością jest możliwość oceniania (na plus i na minus) komentarzy innych. Najlepiej odebrane przez innych wpisy będą automatycznie windowane na górę, a forma forum pozwoli na rozwinięcie dyskusji pod każdym z komentarzy (opcja: odpowiedz). Nie podoba się taka forma? Nie ma problemu. Sortowanie można też zmienić ręcznie na tradycyjne – od najnowszych.

Zdjęcia, ilustracje od naszych czytelników? Proszę bardzo

Do komentarza można dodawać obrazki. Zobaczymy czy to się przyjmie.

NIE dla spamerów i nieproszonych gości

Każdy z użytkowników poza oceną, może zgłosić konkretny wpis jako nieproszony (opcja: flaguj). Już jedno takie zgłoszenie powoduje, że administratorzy strony zostają o takim komentarzu powiadomieni mailowo, a trzykrotne oflagowanie któregoś z wpisów automatycznie usunie go spod artykułu.

Zaznaczaj gwiazdką najciekawsze dyskusje i znajduj inne

Każda dyskusja może być wyróżniana przez Was jako ciekawa (gwiazdka w rogu panelu komentarzy) i tym samym pojawiać się wysoko w sekcji 'najlepsze dyskusje na GKS.net.pl’ (zakładka Społeczność).

 

Zapraszamy do odkrywania nowych możliwości na GKS.net.pl i liczymy na powrót zażartych dyskusji na naszej stronie!

Redakcja GKS.net.pl

 

PS. Tak, zamierzamy wziąć się trochę do roboty, ale wiecie jak było i jak jest, bo już o tym pisaliśmy. Tylko GKS!