Kamil Kiereś: Nie spuścimy głów

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

– Zacznę nietypowo, bo od dedykacji dla mojej córki, która miała dziś Pierwszą Komunię Świętą i to zwycięstwo chciałbym jej zadedykować – powiedział trener Wisły Płock Marcin Kaczmarek.

– Moja drużyna zagrała dziś naprawdę bardzo dobre spotkanie z rywalem o renomie i marce, której nie trzeba przypominać. Tym bardziej się cieszę, że stanęliśmy na wysokości zadania. Graliśmy nieźle w piłkę, nie chcieliśmy tylko się bronić, tylko grać. Uważam, że trzy punkty były wybiegane i zasłużone.

– Na początek gratuluję gościom wygranej – zaczął trener PGE GKS Bełchatów Kamil Kiereś. Z perspektywy boiska, było to dla nas bardzo trudne spotkanie, Wisła rzeczywiście dziś postawiła ciężkie warunki i zagrała dobry mecz. Teraz z pewnością pojawią się słowa krytyki, bo to druga porażka z rzędu, wiele osób zacznie wątpić w ten nasz cel, który chcemy osiągnąć, ale ta drużyna wielokrotnie radziła sobie w bardzo trudnych momentach. Nie spuścimy głów, zastanowimy się nad nasz grą i będziemy szukać trzech punktów w najbliższym meczu i kolejnych spotkaniach.