Maciej Wilusz oficjalnie w Lechu Poznań!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Lech Poznań dokonał pierwszego letniego transferu. Od nowego sezonu barw Kolejorza będzie bronił Maciej Wilusz. 25-letni środkowy obrońca przyszedł z pierwszoligowego GKS-u Bełchatów na zasadzie wolnego transferu. Z Lechem związał się 3-letnim kontraktem.

Od początku 2012 roku Wilusz grał w GKS-ie Bełchatów. 17 lutego 2012 roku zadebiutował w Ekstraklasie w wygranym 1:0 meczu z … Lechem w Poznaniu. 25-letni stoper znajduje się w kręgu zainteresowań selekcjonera Adama Nawałki. Ma na swoim koncie 3 mecze w reprezentacji Polski (wszystkie w tym roku). Jest również powołany na czerwcowe spotkanie przeciwko Litwie.

– Cały czas chcę się rozwijać i transfer do Lecha to bardzo duży krok w przód w mojej karierze. To jest zasłużony klub, który zawsze walczy o najwyższe cele i mam nadzieję, że wspólnie będziemy je osiągać. W Poznaniu gościłem zarówno w roli piłkarza jak i kibica. Wiem, że na tym stadionie jest najlepsza atmosfera w Polsce. Dlatego cieszę się, że tutaj trafiłem – mówi nowy nabytek Kolejorza.

Redakcja GKS.net.pl dziękuję Maćkowi za wszystkie spędzone chwile w GKS-ie Bełchatów. Mamy nadzieję, że po sezonie „Wili” będzie mógł dopisać w swoim piłkarskim CV awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Dzięki za wszystko i powodzenia Maciek!