• Bartosz Biel 6., 15., 42.
  • Bartłomiej Bartosiak 65.
12 lutego 2020
14:00

Szaleństwo w Rybniku! „Brunatni” remisują z Jastrzębiem. Hat-trick Bartosza Biela!

Niestety, piłkarze GKS-u Bełchatów wciąż pozostają bez wygranej podczas zimowych przygotowań. W meczu kontrolnym rozegranym w Rybniku-Kamieniu, pomimo iż na 25 minut przed końcem prowadzili różnicą trzech goli, po szalonej końcówce zaledwie zremisowali ze swoim imiennikiem z Jastrzębia 4:4. Trzema bramkami już w pierwszej połowie popisał się Bartosz Biel, a czwartego gola po przerwie dołożył Bartłomiej Bartosiak. W ekipie „Brunatnych” wystąpiło aż dziesięciu wychowanków!

GKS Jastrzębie – GKS Bełchatów 4:4 (1:3)