• Damian Warnecki 90. +
10 sierpnia 2022
17:00

Strzeleckie show w Kleszczowie! GKS wygrywa z Omegą

W meczu 2. kolejki BetCris IV ligi podopieczni Bogdana Jóźwiaka udali się do Kleszczowa, gdzie zmierzyli się z tamtejszą Omegą. GKS Bełchatów poszedł za ciosem i urządził sobie kolejne strzeleckie show. Zespół Jacka Berensztejna okazał się zdecydowanie gorszy od „Brunatnych”.

Strzelanie rozpoczął ten, który w meczu ze Skalnikiem (4:1) mógł mówić o pechu i niewykorzystanej „jedenastce”. W 14. minucie Artur Golański pokonał bramkarza rywali po raz pierwszy tego dnia. W 22. minucie boisko opuścił musiał Bartłomiej Bartosiak, a jego miejsce zajął Bartosz Bujalski. Cztery minuty później było już 2:), bowiem „Golo” ponownie okazał się lepszy od golkipera rywali. W drugiej połowie do głosu doszli zmiennicy. W ostatnich dziesięciu minutach Bartłomiej Trzeboński i Damian Warnecki ustalili wynik spotkania, a GKS ponownie okazał się zdecydowanie lepszy od ligowego rywala.

Omega Kleszczów – GKS Bełchatów 0:4 (0:2)
Bramki: Artur Golański 14, 26, Bartłomiej Trzeboński 80, Damian Warnecki 90+

Omega Kleszczów: Paweł Wiśniewski – Dawid Pałyska, Krzysztof Michalak, Hubert Jakubiec, Adrian Ociepa (57. Jan Jaszczak) – Miłosz Kapica (80. Mateusz Miarka), Przemysław Szewczyk (80. Michał Piróg), Zurab Aludari (57. Michał Lenarczyk), Bartosz Łudczak (85. Bartłomiej Rygała), Mateusz Roczek – Patryk Łukasik