19 listopada 2022
13:00
Boisko piłkarskie Zrywu Wygoda

Wygrana w Wygodzie na koniec jesiennych zmagań

Zdobyciem kompletu punktów zakończył się ostatni mecz 2022 roku dla GKS-u Bełchatów. Podopieczni Bogdana Jóźwiaka pokonali na wyjeździe Zryw Wygoda 2:0. „Brunatni”, którzy powrócili na piłkarskie mapy po krótkiej przerwie, przezimują na pozycji wicelidera Betcris IV Ligi.

Blisko stu kibiców obserwujących sobotnie spotkanie Zrywu i GKS-u na bramki musieli czekać do drugiej połowy. W 55. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego najlepiej w polu karnym rywala odnalazł się Mariusz Holik. Doświadczony stoper celnym strzałem głową skierował piłkę do siatki, zdobywając pierwszą bramkę w biało-zielono-czarnych barwach. Drugą i zarazem ostatnią tego dnia bramkę zdobył w samej końcówce Przemysław Zdybowicz. Tym samym na finiszu piłkarskiej jesieni GKS Bełchatów zgarnął dziewiąty komplet punktów w dziewiątym wyjazdowym meczu w sezonie.

Zryw Wygoda – GKS Bełchatów 0:2 (0:0)
Bramki: Mariusz Holik 55, Przemysław Zdybowicz 86

Zryw Wygoda: Yaroslav Miatlitski – Bartosz Wojciechowski, Kamil Augustyn, Marcel Wnuk (86. Krystian Rutkowski), Damian Kozieł – Igor Tomaszewski, Michał Świdrowski (84. Bartosz Wudkiewicz), Damian Szczepański, Hubert Matyjas (65. Krystian Kruk), Jakub Będor (65. Wojciech Guzek) – Rafał Bogus (89. Bartosz Tomaszkiewicz)
GKS Bełchatów: Leonid Otczenaszenko – Mateusz Szymorek, Jarosław Trzeboński, Mariusz Holik, Mikołaj Grzelak – Artur Golański, Miłosz Nowak, Szymon Sarnik, Łukasz Wroński, Bartłomiej Bartosiak (85. Damian Warnecki) – Przemysław Zdybowicz

Żółte kartki: Augustyn – Wroński
Czerwona kartka: Kamil Augustyn (82 min. – za drugą żółtą)
Sędzia: Mateusz Anielak (Łódź)