1 lutego 2020
11:00
Stadion Miejski w Radomiu

Nadal bez zwycięstwa w zimowych sparingach. Porażka z wiceliderem II ligi

Trzeci zimowy sparing GKS-u Bełchatów nie przyniósł korzystnego rozstrzygnięcia dla podopiecznych Artura Derbina. „Brunatni” przegrali bowiem w Radomiu z wiceliderem II ligi – Górnikiem Łęczną. Jedyna bramka w sparingu padła w pierwszej połowie, a „biało-zielono-czarni” nie byli w stanie na nią odpowiedzieć. Po porażce z pierwszoligowymi Wartą Poznań (2:4) oraz remisie z GKS-em Tychy (1:1), tym razem GKS musi uznać wyższość klubu z niższej ligi prowadzonego przez Kamila Kieresia.

Jedyna bramka tego spotkania padła w 32. minucie po błędzie bełchatowskiej defensywy, a Kewina Komara pokonał Krystian Wójcik.

Górnik Łęczna – GKS Bełchatów 1:0 (1:0)
Bramka: Krystian Wójcik 32

Górnik Łęczna: I połowa: Adrian Kostrzewski – Paweł Sasin, Karol Turek, Tomasz Midzierski, Maciej Orłowski, Tomasz Tymosiak, Bartłomiej Kalinkowski, Krystian Wójcik, Aron Stasiak, Jakub Cielebąk, Przemysław Banaszak
II połowa: Patryk Rojek – Leândro, Karol Turek, Tomasz Midzierski, Jakub Zagórski, Bartłomiej Kalinkowski, Marcin Stromecki, Adrian Cierpka, zawodnik testowany, Dominik Lewandowski, Przemysław Banaszak

GKS Bełchatów: I połowa: Kewin Komar – Marcin Sierczyński, Mariusz Magiera, Michał Kołodziejski, Mateusz Szymorek – Bartłomiej Bartosiak, Mikołaj Grzelak, Bartłomiej Bartosiak, Paweł Czajkowski, Maciej Koziara (34. Patryk Winsztal), Émile Thiakane – Przemysław Zdybowicz
II połowa: Paweł Lenarcik – Bartłomiej Lisowski, Damian Michalak, Mariusz Magiera, Mateusz Szymorek – Adrian Małachowski, Wiktor Putin – Bartosz Biel, Konrad Kondracki, Damian Warnecki – Patryk Winsztal