18:10
GieKSa Arena w Bełchatowie

Dramat przy pustych trybunach. GKS – Sandecja 0:3 [NA ŻYWO]

90′
KONIEC! GKS Bełchatów przegrywa 0-3 z Sandecją Nowy Sącz. Gole zdobywali Klichowicz, Chmiel oraz Małkowski (karny). Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie.

90′
Sędzia doliczył 3 minuty.

90′
Ostro zrobiło się w końcówce. Kolejna kartka – tym razem dla Marcina Grolika (GKS).

90′
Bezpośredni strzał z rzutu wolnego Artura Golańskiego! Bielica z trudem piąstkuje!

89′
Żółta kartka dla Jana Kuźmy (Sandecja).

88′
Ostatnia zmiana w drużynie Sandecji: Jan Kuźma w miejsce Kanacha.

87′
Żółta kartka dla gracza Sandecji – Radosława Kanacha.

83′
Kolejna akcja Sandecji. Tym razem bez bramki dla przyjezdnych. Piłkę wyłapał Paweł Lenarcik.

80′
Kolejna zmiana w drużynie gości. W miejsce Walskiego Szymon Kuźma.

79′
Próba Bartosiaka również nie zakończyła się bramką. Nadal 0:3, a czasu coraz mniej.

76′
Trzecia zmiana po stronie GKS-u. Bartosiak w miejsce Biela! Czy odwróci losy spotkania?

73′
Strzał Golańskiego po podaniu Thiakane broni Bielica! To była najlepsza okazja GKS-u Bełchatów w tym meczu! Czy coś dzisiaj wpadnie do bramki gości?

72′
Pierwsza zmiana w drużynie gości. Kamil Ogorzały w miejsce Gabrycha.

70′
Boisko opuszcza Przemysław Zdybowicz. W jego miejsce Patryk Winsztal.

69′
Gracze GKS-u zadomowili się na połowie rywala, ale na próżno szukać okazji na bramkę.

67′
Piłka po strzale z dystansu Golańskiego przelatuje nad poprzeczką.

64′
Gracze Sandecji wybijają piłkę lecącą do bramki Bielicy! Było blisko!

63′
Zamieszanie w polu karnym Sandecji po rzucie wolnym. Nie ma jednak bramki dla GKS.

61′
Rzut rożny dla „Brunatnych” zakończony… wycofaniem piłki do Lenarcika.

58′
Zmiana w drużynie GKS-u Bełchatów. Artur Golański zmienia Marcina Ryszkę.

55′
Akcja Sandecji zakończona niecelnym strzałem Gabrycha.

53′
Faul na Thiakane i żółta kartka dla zawodnika Sandecji – Grzegorza Barana. Krótko rozegrany rzut wolny GKS-u zakończył się natomiast strzałem nad bramką Thiakane.

52′
Kontra Sandecji zatrzymana nieregulaminowo przez Małachowskiego. Żółta kartka dla gracza GKS.

50′
Strzał Małkowskiego zablokowany przez obrońców. Czwarta bramka dla gości wisi w powietrzu…

46′
Druga połowa rozpoczęta! Trudno będzie odwrócić losy tego spotkania…

45′
Sędzia Tomasz Marciniak zakończył pierwszą połowę. „Brunatni” przegrywają 0:3 po bramkach Klichowicza, Chmiela oraz Małkowskiego. Za 15 minut druga odsłona tego spotkania!

44′
Rzut karny na bramkę zamienia były gracz GKS – Maciej Małkowski. Źle to wygląda…

43′
Rzut karny dla Sandecji! Zagranie ręką w polu karnym Mikołaja Grzelaka…

42′
Kontrę Sandecji przerywa Grolik. Rzut rożny dla gości.

40′
Piłka po strzale głową Thiakane mija bramkę.

35′
Trener Derbin wspiera swoich byłych podopiecznych:

30′
Aktywniejszy moment GKS. Tym razem uderzał Bartosz Biel, ale golkiper pewnie wyłapał piłkę.

29′
Świetna akcja Wołkowicza zakończona fatalnym strzałem Zdybowicza.

26′
Kontra Sandecji zakończona bramką autorstwa Damiana Chmiela. Już 0:2…

24′
Dośrodkowanie z rzutu wolnego Mikołaja Grzelaka nie spowodowało zagrożenia pod bramką Bielicy.

23′
Po strzale głową jednego z graczy gości piłka uderza w słupek bramki Lenarcika!

17′
Bramka dla drużyny Sandecji Nowy Sącz. Strzelcem Mateusz Klichowicz.

11′
Groźnie pod bramką Lenarcika. Obrońcy GKS wybijają piłę na aut.

8′
Strzał Ryszki i kolejny rzut rożny dla „Brunatnych”.  Krótkie rozegranie Grzelaka i stracona szansa.

7′
Centra w pole karne Sandecji okazała się niecelna.

3′
Strzał Wołkowicza zablokowany. Rzut rożny dla GKS.

1′
Rozpoczęli! Przy piłce podopieczni Tomasza Kafarskiego.

Znamy już składy drużyn!

Witamy po przerwie na kwarantannę! GKS Bełchatów gra dzisiaj z Sandecją Nowy Sącz.