20:30
GieKSa Arena w Bełchatowie

Wysoka porażka z mistrzem kraju. GKS – Legia [NA ŻYWO]

90′
KONIEC MECZU! GKS Bełchatów odpada z Pucharu Polski  z Legią Warszawa. Brunatni przegrali 1:6 z mistrzem Polski

88′
Uderzał Flaszka, ale piąstkuje Boruc!

84′
Ostatnia zmiana po stronie GKS: za Wrońskiego Bartłomiej Lisowski.

80′
10 minut do końca. Kibice śpiewają „GieKSa gol…”, ale w drugiej połowie nie widzieliśmy żadnej dobrej okazji pod bramką Boruca.

78′
Która to już akcja Wojskowych,,, Tym razem nieskuteczna.

77′
Mniej niż kwadrans pozostał do końca tego spotkania. Legia Warszawa może już myśleć o meczu z LInfield, GKS – o Fortuna I Lidze.

72′
Żółta kartka dla Magiery.

71′
Zmiana po stronie Legii. Za Mladenovicia – Luis Rocha.

68′
Kolejna bramka dla Legii! 1:6 Strzelcem Rosołek.

66′
Poczwórna zmiana po stronie gości. Schodzą Karbownik, Antolić, Pekhart oraz Luiquinhas, a w ich miejsce meldują się Kostorz, Hołownia, Juranović oraz Andre Martins

63′
Magiera z rzutu wolnego, ale przesadził z siłą.

61′
Zmiany: Eizenchart w miejsce Łapińskiego, Michalak w miejsce Zdybowicza!

60′
I 1:5… Szybka akcja Legii i bramkę zdobył Filip Mladenović.

59′
Kolejne uderzenie jednego z graczy Legii. Na szczęście obok bramki.

57′
Ofensywny zryw GKS-u, ale szybka strata

53′
Kolejna  bramka dla Legii… Strzelcem Paweł Wszołek.

50′
FENOMENALNA interwencja Magiery kończy w zalążku kontrę Legii!

49′
Centra z rzutu wolnego Magiery, ale radzą sobie z nią Legioniści.

46′
Zaczynamy drugą połowę. Zmiany po stronie GKS-u: Hilbrycht i Najemski pozostali na ławce, a w ich miejsce Winsztal oraz Flaszka!

45+2′
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! GKS przegrywa z Legią 1:3.

44′
GOL DLA LEGII! Mladenović dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, gdzie najlepiej odnalazł się.. Michał Pawlik, który skierował piłkę do własnej bramki…

44′
Mladenović po raz kolejny centruje w pole karne, ale dobrze ustawiony Michalski wybija piłkę.

40′
Ruszył z akcją GKS, ale ofiarnie bronią się goście! Coraz lepiej wygląda gra Brunatnych!

37′
Kolejny atak mistrza Polski. Obrońcy zatrzymują jednak rywali i „tylko” rzut rożny dla Legii.

33′
GOOOOOOOOL!!! Magiera dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego. Zakotłowało się w polu karnym Legii, gdzie najlepiej odnalazł się Damian Hilbrycht! Bramka w debiucie wypożyczonego z Podbeskidzia zawodnika!

32′
Powalczył o piłkę Zdybowicz. Wychowanek bialo-zielono-czarnych faulowany na połowie rywala.

28′
Zamieszanie w polu karnym GKS-u i GOL DLA LEGII! Po raz drugi Pawła Lenarcika pokonuje młody Rosołek. Najpierw Pekhart trafił w słupek, piłka spadła pod nogi Luquinhasa, ten wyłożył piłkę Rosołkowi i bramka była już tylko formalnością.

26′
Legia w ataku, GKS próbujący wyjść z własnej połowy – taki jest obraz spotkania przy Sportowej 3.

21′
O szczęściu może mówić Michalski! Próbował przeciąć dośrodkowanie i piłka prawie wpadła do bramki! Rożny dla Legii.

19′
Piłka jak po sznurku zmienia właściciela… po stronie Legii. Gracze GKS-u mają problemy z jej odbiorem.

16′
Pierwszy kwadrans to dominacja Legii Warszawa. Brunatni nie są w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez Boruca.

12′
GOL DLA LEGII! Krótko zagrał Lenarcik i to był błąd. Wysoki pressing Legii przyniósł rezultat. Goście przejęli piłkę i do bramki trafił Maciej Rosołek.

9′
Magiera zacentrował w pole karne rywala z rzutu wolnego, ale to zagranie było nieudane.

8′
Kontra GKS-u zatrzymana faulem przez jednego z graczy Wojskowych.

8′
Ponownie niecelnie Pekhart.

7′
Na krótko Brunatni opuścili własną połowę. Przy piłce już Boruc.

4′
Dobrze zapowiadający się atak gości przerwany przez defensorów GKS-u. Chwilę potem niecelne uderzenie piłki głową przez Pekharta.

2′
Przy piłce mistrz Polski. Ale Brunatni ambitnie próbują przerwać atak Legii

1′
Zaczęli!

Piłkarze już na murawie! Za chwilę początek spotkania!

Znamy już składy obu drużyn! Po stronie GKS-u czterech debiutantów oraz Seweryn Michalski i Łukasz Wrońscy – wychowankowie powracający na S3 po latach. W bramce gości – ARTUR BORUC.

Przeciwnikiem odmienionych Brunatnych będzie mistrz Polski – Legia Warszawa! Mecz zostanie rozegrany w ramach 1/32 finału Pucharu Polski.

Witamy w relacji na żywo pierwszego spotkania GKS-u Bełchatów w sezonie 2020/21!