Zapowiedź weekendu w 2. Lidze!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Przed nami ostatni weekend na boiskach 2 ligi. Wiemy już, kto wywalczył bezpośredni awans, a także kto pożegnał się z rozgrywkami oprócz GKS-u Bełchatów, ale do rozstrzygnięcia pozostała jeszcze kwestia udziału w barażach. Rezerwy Lecha Poznań walczą o ostatnią pozycję z Radunią Stężyca. Kto zajmie 6 miejsce?

Stal Rzeszów vs Lech Poznań 2

Rezerwy Lecha Poznań trafiły na prawdopodobnie najtrudniejsze możliwe zadanie na koniec sezonu, ponieważ w decydującym meczu zmierzą się ze zwycięzcą tych rozgrywek, czyli Stalą Rzeszów. Kolejorz potrzebuje zwycięstwa, aby zapewnić sobie udział w barażach. Na ten moment ta drużyna wywalczyła 51 punktów i ma tylko jedno oczko przewagi nad goniącą Radunią Stężyca.

O zwycięstwo w Rzeszowie nie będzie jednak łatwo, ponieważ Stal w tym sezonie przegrała tylko dwa razy przed własną publicznością. Na korzyść zespołu przyjezdnego przemawia jednak to, że gospodarze w 3 ostatnich meczach ligowych na swoim boisku nie zanotowali żadnego zwycięstwa. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się remisem. Warto jednak wspomnieć, że rezerwy Lecha Poznań zwyciężyły w ostatnim meczu pomiędzy tymi ekipami w Rzeszowie w poprzednim sezonie.

W tym spotkaniu będziesz mógł obstawiać zakłady na żywo! Czasem jest to lepsza opcja niż typowanie przed meczem, gdzie będziesz mógł bazować na tym, co realnie wydarzyło się na boisku, a nie tylko w przewidywaniach.

Radunia – gwarantowane trzy punkty!

Zagwarantowane 3 punkty w najbliższej kolejce mają piłkarze Raduni Stężyca. W terminarzu zaplanowane było spotkanie tego zespołu z GKS-em Bełchatów, jednak w związku z aktualną sytuacją Radunia otrzyma walkower. Tym samym piłkarze ze Stężycy mają na koncie 53 punkty na finiszu rozgrywek i muszą czekać na to, co zrobią piłkarze z Poznania.

Podsumowanie sezonu – opinia eksperta

„Trzeba przyznać, że za nami bardzo ciekawy sezon, w którym padło wiele zaskakujących rezultatów. Chojniczanka, a także Stal Rzeszów od początku rozgrywek były stawiane w roli faworytów do awansu w opinii zakładów bukmacherskich. Nic więc dziwnego, że właśnie te zespoły wywalczyły bezpośrednią przepustkę do wyższej klasy rozgrywkowej. Powyżej oczekiwań spisała się drużyna Ruchu Chorzów, która przystępowała do rozgrywek w roli beniaminka, a zakończyła zmagania tuż za plecami Chojniczanki. Szkoda, że rozgrywek nie byli w stanie dokończyć piłkarze z Bełchatowa, ponieważ jest to zasłużony klub dla polskiej piłki i mam nadzieję, że za kilka lat wrócą nawet do Ekstraklasy. Przykłady Widzewa i ŁKS-u pokazują, że przy wsparciu kibiców odbudowanie klubu jest możliwe!”

Tabela rozgrywek po pierwszej połowie sezonu była dostępna tutaj!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Filip Mełnicki – obecnie związany z agencją tnbt digital. Od 2 lat w branży iGaming, zajmuje się pisaniem artykułów o sporcie i zakładach bukmacherskich. Prywatnie fan Twardych Pierników Toruń. Na linkedin – https://www.linkedin.com/in/filip-melnicki/