„Bierzemy odpowiedzialność za te wyniki. Szukamy rozwiązań” [KULISY MECZU]

Początek był wymarzony, bowiem już od 6 minuty GKS prowadził po celnym strzale Damiana Hilbrychta z rzutu karnego. Wstrząs nastąpił tuż przed przerwą, kiedy to Widzew zdobył dwie bramki. Po zmianie stron w dość kuriozalnych okolicznościach dołożył trzecią i było właściwie po meczu. Gol Macieja Masa okazał się tylko golem honorowym. Bełchatowianie przegrali derbowy pojedynek 2:3 i ich sytuacja w tabeli stała się jeszcze trudniejsza. Zapraszamy na szybki filmowy przegląd wydarzeń z meczu 27. kolejki F1L, w którym zobaczycie to, czego nie pokazały kamery Polsatu Sport.