WYWIAD GKS.NET.PL

Rafał Ulatowski: Jesteśmy zainteresowani jednym piłkarzem Dolcanu

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Odpowiedzi na trzy pytania od redakcji GKS.net.pl zdecydował się udzielić pierwszy trener GKS-u Bełchatów Rafał Ulatowski chwilę po tym jak oficjalnie potwierdzono wycofanie drużyny Dolcanu Ząbki z rozgrywek 1. Ligi.

– Adam Kieruzel: To już pewne. Dolcan Ząbki został wycofany z rozgrywek pierwszoligowych co skutkuje tym, że 5 marca GKS zwycięży walkowerem. Czy sztab szkoleniowy w zamian za to spotkanie będzie chciał zorganizować jakiś mecz kontrolny?

– Rafał Ulatowski: Staramy się znaleźć rywala na sobotę. Zależy nam na rozegraniu meczu na trawiastym boisku, stąd oczekujemy cierpliwie na wybór miejsca.

– Jako trener wolałby Pan, aby GKS rozegrał ten mecz ligowy z Dolcanem, czy z kolei łatwe 3 punkty będą dobrym bodźcem na starcie rundy wiosennej?

– Wolałbym już zagrać mecz o punkty. Okres przygotowawczy bez gry o stawkę trwa już bardzo długo, stąd kolejny tydzień oczekiwań, który nie jest dla nas korzystnym rozwiązaniem.

– Szkoda Panu takiej drużyny jaką jest Dolcan? Czy GKS ma zamiar pozyskać któregoś z piłkarzy Dolcanu?

– Szkoda nam wszystkim Dolcanu. To był ciekawie grający zespół. Jesteśmy zainteresowani jednym piłkarzem, rozmowy między nami trwają, co nie oznacza jednoznacznie, że piłkarz zdecyduje się na zasilenie naszej drużyny.