WYWIAD GKS.NET.PL

Agwan Papikyan: Chrobry postawił cięzkie warunki

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Tuż po spotkaniu z Chrobrym Głogów serwis GKS.net.pl przeprowadził rozmowę z Agwanem Papikyanem, który zdobył w tym meczu bramkę dla GKS-u.

Adam Kieruzel: Gratuluję bramki, która z pewnością w ogólnym rozrachunku nie cieszy. Straciliście gola w końcówce. Jak oceniasz spotkanie w wykonaniu drużyny GKS-u, która wyglądała dziś lepiej od rywala.

Agwan Papikyan: Chrobry postawił ciężkie warunki, bo właśnie ciężko się grało, ale byliśmy bliżej wygrania tego pojedynku. A co się stało w końcówce? Taka jest piłka i co powiedzieć dalej. Powinniśmy wygrać, a tak pozostało cieszyć się jednym punktem.

Adam Kieruzel: No właśnie. Czego zabrakło w końcówce?

Chyba szczęścia tak to trzeba nazwać. Zabrakło szczęścia, jednego wybicia piłki na druga stronę boiska.

Adam Kieruzel: Z perspektywy boiska jako piłkarz uważasz, że byliście dobrze zgranym zespołem czy jednak coś należy poprawić?

Myślę, że to wyglądało lepiej niż wcześniej. Graliśmy piłką, stwarzaliśmy sytuacje, ale i tak uważam, że nadal trzeba pracować żeby w następnym meczu zagrać lepiej niż z Chrobrym.

Adam Kieruzel: Za tydzień gracie w Bydgoszczy, który rozpocznie serię meczy z rywalami z górnej półki. Będziecie grać o jak najlepszy wynik czy raczej spokojnie postaracie się chociażby o to by nie tracić goli?

– Nie, my tu zawsze wychodzimy na boisko i bez względu na rywala gramy o trzy punkty no i jedziemy do Bydgoszczy właśnie po ten cel.