WYWIAD GKS.NET.PL

Zdybowicz: Jeśli trener postanowi mogę rozpocząć mecz od pierwszej minuty

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Od 5 roku życia trenuje w klubie po to żeby w końcu zagościć w szatni pierwszej drużyny na stałe – powiedział naszej redakcji młody napastnik Przemysław Zdybowicz zgłoszony do II ligi na najbliższy mecz z Radomiakiem Radom.

– Adam Widerski (GKS.net.pl): Gratuluje zgłoszenia do kadry na najbliższy mecz. Jak oceniasz swoje umiejętności na tle pozostałych zawodników pierwszej drużyny, a szczególności napastników?

– Przemysław Zdybowicz (napastnik GKS Bełchatów): Dziękuje. Na pewno mobilizuje mnie to do jeszcze większej pracy. Zapewne zawodnicy II ligi maja wielkie umiejętności i chciałbym od nich się wiele nauczyć. Mając możliwość gry w II lidze będę się starał robić to co do mnie należy najlepiej jak potrafię, a ocenę swoich zdolności piłkarskich pozostawiam trenerowi i wszystkim kibicom

– Adam Widerski: Wystąpiłeś w 8 meczach w IV lidze. Czy możesz porównać poziom gry IV lidze i w II obserwując mecze GKS-u?

– Ciężko jest mi się odnieść do tego pytania, ponieważ w drugiej lidze nie zagrałem jeszcze meczu. W IV lidze piłka opiera się w większości na walce fizycznej jak i na szybkości gry.

– Adam Widerski: Czujesz, że jesteś gotowy, aby zagrać od pierwszej minuty?

– Jestem gotowy po to trenuje, żeby grać w meczach. Jeśli trener tak postanowi mogę rozpocząć mecz od pierwszej minuty.

– Adam Widerski: Zagościsz na stałe w pierwszej drużynie?

– To jest moje marzenie. Od 5 roku życia trenuje, w klubie żeby w końcu zagościć w szatni pierwszej drużyny na stałe.

– Adam Widerski: Słowa do kibiców od Ciebie na zbliżający się mecz?

– Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich kibiców GKS na najbliższy mecz. Na pewno wasz doping pomoże nam w odniesieniu dobrego wyniku.