DO NASTĘPNEGO MECZU POZOSTAŁO

- VS -
GieKSa Arena w Bełchatowie

Terminarz Fortuna 1. Ligi

19 września 2020 | 12:40
Stadion Miejski Widzewa Łódź
19 września 2020 | 17:00
Stadion Ludowy w Sosnowcu
19 września 2020 | 18:00
GieKSa Arena w Bełchatowie
19 września 2020 | 18:00
Stadion Chrobrego w Głogowie
19 września 2020 | 18:30
Stadion im. Ojca Augustynka w Nowym Sączu
19 września 2020 | 20:00
Stadion Nieciecza KS
20 września 2020 | 12:40
Suzuki Arena
25 września 2020 | 18:00
Stadion Nieciecza KS
25 września 2020 | 19:00
Stadion Miejski Widzewa Łódź
25 września 2020 | 19:00
Stadion Miejski w Niepołomicach
25 września 2020 | 19:00
Stadion Miejski w Tychach
25 września 2020 | 19:45
Stadion Miejski „Odra” w Opolu
25 września 2020 | 19:45
Stadion OSiR w Olsztynie
26 września 2020 | 12:40
Stadion Miejski w Legnicy
26 września 2020 | 16:00
Stadion Górnika Łęczna
27 września 2020 | 17:40
Stadion Miejski Łódzkiego Klubu Sportowego
29 września 2020 | 12:40
Stadion Miejski w Gdyni
29 września 2020 | 18:10
Stadion Miejski Widzewa Łódź
30 września 2020 | 16:00
Stadion im. Ojca Augustynka w Nowym Sączu
30 września 2020 | 18:00
Stadion Chrobrego w Głogowie
30 września 2020 | 18:10
Suzuki Arena
30 września 2020 | 18:30
Stadion Miejski „Odra” w Opolu
30 września 2020 | 19:00
GieKSa Arena w Bełchatowie
30 września 2020 | 19:00
Stadion Miejski w Radomiu
30 września 2020 | 19:00
Stadion Miejski w Niepołomicach
3 października 2020 | 00:00
Stadion Ludowy w Sosnowcu
3 października 2020 | 19:08
Stadion Miejski Łódzkiego Klubu Sportowego
4 października 2020 | 00:00
Stadion Miejski w Legnicy
4 października 2020 | 00:00
Stadion Nieciecza KS
4 października 2020 | 15:00
Stadion Miejski „Odra” w Opolu
4 października 2020 | 16:00
Stadion Górnika Łęczna
4 października 2020 | 17:00
Stadion Miejski w Tychach
4 października 2020 | 17:00
Stadion OSiR w Olsztynie
4 października 2020 | 18:00
Stadion Miejski w Niepołomicach
9 października 2020 | 18:00
Stadion Miejski w Niepołomicach
10 października 2020 | 00:00
Stadion Resovii
10 października 2020 | 00:00
Stadion Miejski w Radomiu
10 października 2020 | 00:00
Stadion Chrobrego w Głogowie
10 października 2020 | 00:00
Stadion Miejski w Legnicy
10 października 2020 | 17:00
Stadion Miejski w Gdyni
10 października 2020 | 18:00
GieKSa Arena w Bełchatowie
10 października 2020 | 18:00
Suzuki Arena
10 października 2020 | 19:10
Stadion Miejski Widzewa Łódź
16 października 2020 | 19:45
Stadion Miejski „Odra” w Opolu
17 października 2020 | 00:00
Stadion Miejski w Legnicy
17 października 2020 | 00:00
Stadion Nieciecza KS
17 października 2020 | 00:00
Stadion Ludowy w Sosnowcu
17 października 2020 | 16:00
Stadion Górnika Łęczna
17 października 2020 | 17:00
Stadion Miejski w Tychach
17 października 2020 | 17:00
Stadion OSiR w Olsztynie
17 października 2020 | 18:00
Stadion im. Ojca Augustynka w Nowym Sączu
17 października 2020 | 19:00
Stadion Miejski w Gdyni
17 października 2020 | 19:08
Stadion Miejski Łódzkiego Klubu Sportowego
23 października 2020 | 18:00
Stadion Miejski w Niepołomicach
24 października 2020 | 00:00
Stadion Resovii
24 października 2020 | 00:00
Stadion Miejski w Radomiu
24 października 2020 | 00:00
Stadion Chrobrego w Głogowie
24 października 2020 | 16:00
Stadion Górnika Łęczna
24 października 2020 | 17:00
Stadion Miejski w Tychach
24 października 2020 | 18:00
Suzuki Arena
24 października 2020 | 19:10
Stadion Miejski Widzewa Łódź

Terminarz Fortuna 1. Ligi

19 września 2020 | 12:40
Stadion Miejski Widzewa Łódź
19 września 2020 | 17:00
Stadion Ludowy w Sosnowcu
19 września 2020 | 18:00
GieKSa Arena w Bełchatowie
19 września 2020 | 18:00
Stadion Chrobrego w Głogowie
19 września 2020 | 18:30
Stadion im. Ojca Augustynka w Nowym Sączu
19 września 2020 | 20:00
Stadion Nieciecza KS
20 września 2020 | 12:40
Suzuki Arena
25 września 2020 | 18:00
Stadion Nieciecza KS
25 września 2020 | 19:00
Stadion Miejski Widzewa Łódź
25 września 2020 | 19:00
Stadion Miejski w Niepołomicach
25 września 2020 | 19:00
Stadion Miejski w Tychach
25 września 2020 | 19:45
Stadion Miejski „Odra” w Opolu
25 września 2020 | 19:45
Stadion OSiR w Olsztynie
26 września 2020 | 12:40
Stadion Miejski w Legnicy
26 września 2020 | 16:00
Stadion Górnika Łęczna
27 września 2020 | 17:40
Stadion Miejski Łódzkiego Klubu Sportowego
29 września 2020 | 12:40
Stadion Miejski w Gdyni
29 września 2020 | 18:10
Stadion Miejski Widzewa Łódź
30 września 2020 | 16:00
Stadion im. Ojca Augustynka w Nowym Sączu
30 września 2020 | 18:00
Stadion Chrobrego w Głogowie
30 września 2020 | 18:10
Suzuki Arena
30 września 2020 | 18:30
Stadion Miejski „Odra” w Opolu
30 września 2020 | 19:00
GieKSa Arena w Bełchatowie
30 września 2020 | 19:00
Stadion Miejski w Radomiu
30 września 2020 | 19:00
Stadion Miejski w Niepołomicach
3 października 2020 | 00:00
Stadion Ludowy w Sosnowcu
3 października 2020 | 19:08
Stadion Miejski Łódzkiego Klubu Sportowego
4 października 2020 | 00:00
Stadion Miejski w Legnicy
4 października 2020 | 00:00
Stadion Nieciecza KS
4 października 2020 | 15:00
Stadion Miejski „Odra” w Opolu
4 października 2020 | 16:00
Stadion Górnika Łęczna
4 października 2020 | 17:00
Stadion Miejski w Tychach
4 października 2020 | 17:00
Stadion OSiR w Olsztynie
4 października 2020 | 18:00
Stadion Miejski w Niepołomicach
9 października 2020 | 18:00
Stadion Miejski w Niepołomicach
10 października 2020 | 00:00
Stadion Resovii
10 października 2020 | 00:00
Stadion Miejski w Radomiu
10 października 2020 | 00:00
Stadion Chrobrego w Głogowie
10 października 2020 | 00:00
Stadion Miejski w Legnicy
10 października 2020 | 17:00
Stadion Miejski w Gdyni
10 października 2020 | 18:00
GieKSa Arena w Bełchatowie
10 października 2020 | 18:00
Suzuki Arena
10 października 2020 | 19:10
Stadion Miejski Widzewa Łódź
16 października 2020 | 19:45
Stadion Miejski „Odra” w Opolu
17 października 2020 | 00:00
Stadion Miejski w Legnicy
17 października 2020 | 00:00
Stadion Nieciecza KS
17 października 2020 | 00:00
Stadion Ludowy w Sosnowcu
17 października 2020 | 16:00
Stadion Górnika Łęczna
17 października 2020 | 17:00
Stadion Miejski w Tychach
17 października 2020 | 17:00
Stadion OSiR w Olsztynie
17 października 2020 | 18:00
Stadion im. Ojca Augustynka w Nowym Sączu
17 października 2020 | 19:00
Stadion Miejski w Gdyni
17 października 2020 | 19:08
Stadion Miejski Łódzkiego Klubu Sportowego
23 października 2020 | 18:00
Stadion Miejski w Niepołomicach
24 października 2020 | 00:00
Stadion Resovii
24 października 2020 | 00:00
Stadion Miejski w Radomiu
24 października 2020 | 00:00
Stadion Chrobrego w Głogowie
24 października 2020 | 16:00
Stadion Górnika Łęczna
24 października 2020 | 17:00
Stadion Miejski w Tychach
24 października 2020 | 18:00
Suzuki Arena
24 października 2020 | 19:10
Stadion Miejski Widzewa Łódź