Powodów do radości było co niemiara. Pogrom Stali na zdjęciach

Niczym wojska Władysława Jagiełły Krzyżaków pod Grunwaldem, lub jak husaria hetmana Chodkiewicza podczas bitwy ze Szwedami pod Kircholmem – tak podopieczni Bogdana Jóźwiaka rozbili drużynę Stali Niewiadów w meczu 8. kolejki Betcris IV ligi. Szarża GKS-u przyniosła oczekiwany efekt już w 3. minucie spotkania po celnym strzale Łukasza Wrońskiego, a zakończyła w 85. po trafieniu Bartłomieja Trzebońskiego. Ostatecznie GKS wygrał z beniaminkiem 10:0, odnosząc najwyższe ligowe zwycięstwo od 1991 roku. Zobaczcie zdjęcia z tego – bądź co bądź – historycznego pojedynku.