Wspomóż rodzinę byłego trenera GKS

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Ewa Kuras, małżonka byłego wieloletniego trenera GKS Mariusza Kurasa, od wielu lat choruje na stwardnienie rozsiane. Jej sytuacja jest dramatyczna. Zdecydowała się dlatego zaapelować o pomoc.

– Od kilku lat zmagam się ze stwardnieniem rozsianym. Z tym, że od ukończenia 40 roku życia nie mogę, z racji wieku, być objęta klinicznym programem leczenia – pisze w oficjalnym liście Ewa Kuras.

W trakcie ostatniej wizyty profesor Selmaj zaproponował mi leczenie lekiem, którego koszt to 8 tys. zł miesięcznie. Dołączając do tego koszt niezbędnej rehabilitacji kwoty wychodzą zatrważające. Sami nie jesteśmy w stanie sprostać tym realiom, a choroba poczyniła sobie użytek przede wszystkim z mojego ciała.

W związku z powyższym zwróciłam się do Was z serdeczną prośbą o pomoc i wsparcie. Jeśli ktoś ma taką możliwość proszę o kontakt ze mną pod adresem ewa.kuras@wp.pl

Przekaż 1% podatku dla Ewy Kuras

Powoli zbliża się okres rozliczeń. Przekaż 1% z swego podatku dla Pani Ewy Kuras. Zróbmy coś dla rodziny naszego byłego trenera – to nic nie kosztuje. Dlatego wszystkich kibiców GKS, którzy będą się rozliczać gorąco zachęcamy do przekazania swojego 1% podatku dla Pani Ewy.

OPP – Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego
Nr KRS – 0000083356
Cel szczegółowy – PLiR Ewa Kuras

DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM GORĄCO Wdzięczna za WSZYSTKO Ewa Kuras