Gorący tydzień z GKS Bełchatów

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Przed nami kilka ważnych wydarzeń związanych ze startem nowego sezonu. Podsumujmy wszystko w jednym miejscu.

Dobiegają końca przygotowania kadry GKS Bełchatów do inauguracji rozgrywek 1 ligi a ostatnie sparingi mogą dać wiele odpowiedzi w kwestii zarówno testowanych ustawień jak i obserwowanych zawodników. Podczas sobotniego trójmeczu z Pilicą Przedbórz i rezerwami GKS (boisko za halą przy 1 Maja od godz. 11) oraz popołudniowego sparingu z Wartą Sieradz (GIEKSA Arena, godz. 17) spodziewamy się wielu kibiców, którzy będą wsparciem dla odmłodzonej drużyny prowadzonej przez Rafała Ulatowskiego.

Dzień później, czyli w niedzielę 26 lipca, to sami sympatycy „Brunatnych” wybiegną na boisko, by w sportowej rywalizacji wyłonić najlepszą piłkarsko ekipę wśród naszych fanów. Oto bowiem na sztucznej murawie za halą widowiskowo-sportową przy 1 Maja odbędzie się kolejna edycja Letniego Turnieju Kibiców GKS Bełchatów. Na starcie ma stanąć rekordowa liczba 24 drużyn a organizatorzy zapraszają wszystkich sympatyków górniczego klubu, aby wspólnie bawić się przed inauguracją sezonu. Początek turnieju zaplanowano na godz. 9:30.

W piątek 31 lipca zapraszamy z kolei na V Piknik Rodzinny z GKS oraz Prezentację Drużyn górniczego klubu. Impreza odbędzie się na placu przy scenie plenerowej MCK PGE Giganty Mocy. Wspólna zabawa kibiców w każdym wieku, konkursy, występy artystyczne, tematyczne namioty i prezentacja drużyn GKS Bełchatów to najważniejsze atrakcje, jakie czekają sympatyków naszego klubu podczas piątkowej imprezy. Startujemy już o godz. 18!

I wreszcie wisienka na torcie, czyli pierwszy mecz sezonu, w którym na GIEKSA Arenie nowa drużyna GKS Bełchatów zmierzy się w sobotę 1 sierpnia o godz. 17 ze Stomilem Olsztyn. Wszyscy jesteśmy ciekawi, jak w starciu o ligowe punkty zaprezentuje się nasz młody zespół a Wasze wsparcie będzie tego dnia bardzo potrzebne.

Sparingi, turniej kibiców oraz piknik połączony z prezentacją drużyn to wydarzenia otwarte i bezpłatne. Po bilety i karnety mecz ze Stomilem oraz całą rundę jesienną zapraszamy do Punktu Obsługi Kibica oraz do aplikacji internetowej.

Gorąco wierzymy, że w zaplanowanych wydarzeniach weźmie udział jak największa ilość sympatyków „Biało-zielono-czarnych”. Czekamy i liczymy na Was!