Marcin Flis na 2,5 roku w Piaście Gliwice!

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Sprawdziły się nieoficjalne informacje. 22-letni obrońca GKS-u Bełchatów związał się z aktualnym liderem Ekstraklasy Piastem Gliwice 2,5 letnim kontraktem jednakże wiosną Marcin Flis występował będzie w szeregach katowickiego GKS-u, gdzie został wypożyczony do końca sezonu.

Prezes gliwickiego Piasta nie ukrywa, że Flis to młody i utalentowany gracz. W Gliwicach wszyscy mają nadzieję, że od lipca Marcin będzie stanowił o sile kto wie.. być może Mistrza Polski o którego Piast w tym sezonie mocno walczy.

Na razie z pewnością Flis musi się skupić na grze i jak najlepszych występach w drużynie Jerzego Brzęczka, gdzie został wypożyczony prosto po transferze do Piasta. Nowo wypożyczony zawodnik dołączy niebawem do GieKSiarzy, którzy przebywają na obozie przygotowawczym w Uniejowie by tam zapoznać się z drużyną i rozpocząć mocną walkę o pierwszy skład.

Sam zawodnik skomentował ten transfer: Chcę pomóc GKS-owi w osiągnięciu jak najlepszego miejsca w pierwszej lidze. Liczę, że uda nam się wywalczyć upragniony awans, bo wiem, że kibice w Katowicach czekają na to od dłuższego czasu. Oczywiście, to boisko zweryfikuje nasze sportowe ambicje.

Życzymy Marcinowi dużo zdrowia oraz jak najlepszych osiągnięć z nowym klubem!