Piotr Giel blisko podpisania umowy z GKS

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Jak udało nam się dowiedzieć, były napastnik m.in. Warty Poznań, Sandecji Nowy Sącz, a ostatnio Kotwicy Kołobrzeg, Piotr Giel jest bliski podpisania kontraktu z górniczym klubem. Rozmowy są bardzo zaawansowane i kwestią dni może się okazać potwierdzenie tej informacji. Wówczas byłby to piąty ofensywny zawodnik zatrudniony w GKS w tym okienku transferowym.

Mierzący prawie 190 cm wzrostu wychowanek Ruchu Radzionków w poprzednim sezonie był najlepszym strzelcem Kotwicy Kołobrzeg (12 trafień w 33 występach). Warto odnotować, że ponad pięć lat temu z GKS związał się jego brat, Paweł, który wystąpił łącznie w 15 meczach Ekstraklasy, 2 Pucharu Polski i 11 Młodej Ekstraklasy. Wielkiej kariery w Bełchatowie jednak nie zrobił, więc może Piotrowi uda się przebić wynik brata?

Piotr Giel zostawił jednak mały ślad w historii GKS-u. Otóż, w dniu 39. urodzin klubu, w ostatnim jesiennym meczu przy Sportowej zdobył jedyną bramkę w spotkaniu GKS – Kotwica, wygranym niespodziewanie przez gości. Nasza kamera zarejestrowała to trafienie, które możecie sobie przypomnieć w poniższym materiale wideo (od 1:24):