Adam Pazio rozpoczął treningi w GKS. Dawid Berg na testach

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Były zawodnik m.in. Polonii Warszawa, Lechii Gdańsk i Podbeskidzia Bielsko-Biała, mający za sobą 92 występy w Ekstraklasie, wziął udział w dzisiejszych testach wydolnościowych piłkarzy GKS-u Bełchatów. Drugim nowym zawodnikiem, który pojawił się przy S3 jest Dawid Berg.

22-letni Berg to boczny pomocnik, który ostatnio reprezentował czwartoligową Omegę Kleszczów, a wcześniej występował m.in. w Pelikanie Łowicz i Kotwicy Kołobrzeg.

Pazio to z kolei 25-letni boczny obrońca, wychowanek Huraganu Wołomin. Jesienią zagrał trzy mecze w barwach Ruchu Chorzów, a w październiku jego kontrakt został rozwiązany z winy klubu. Wcześniej występował przez trzy lata w Polonii Warszawa, rok w Lechii Gdańsk, dwa lata w Podbeskidziu i od sezonu 2016/17 reprezentował barwy „Niebieskich”. W czasie swojej piłkarskiej przygody, dwukrotnie mierzył się z piłkarzami GKS-u. Było to w pamiętnym sezonie 2012/13, kiedy to po heroicznej walce „Brunatni” opuścili szeregi Ekstraklasy, a Polonia z powodu kłopotów finansowych nie otrzymała licencji.

Dawid Berg zostanie w Bełchatowie na kilkudniowych testach, a Pazio dzisiejszym testem rozpoczął treningi z drużyną trenera Mariusza Pawlaka.