Kolejni piłkarze przedłużają umowy. Bartosz Biel na dłużej w GKS Bełchatów

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Kolejnym zawodnikiem, który przedłużył kontrakt z Górniczym Klubem Sportowym, jest Bartosz Biel. 25-letni pomocnik podpisał umowę, która będzie obowiązywała do 30 czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

25-latek w minionym sezonie II ligi zdobył siedem goli w 32 występach oraz zanotował cztery asysty. Zbliżający się sezon będzie dla niego powrotem na boiska I ligi, ponieważ w swojej dotychczasowej karierze „Bielik” zaliczył dokładnie 89 meczów na zapleczu Ekstraklasy, na co złożyły się występy w barwach Wigier Suwałki, Bytovii, Puszczy Niepołomice i Łódzkiego Klubu Sportowego. Na swoim koncie ma również dwie zdobyte bramki.

„Mam nadzieję, że najlepszy czas dopiero przede mną. Może nawet będzie to czas spędzony w GKS Bełchatów. Wiążę z tym klubem duże nadzieje” – wyznał w jesiennej rozmowie z GKS.net.pl pomocnik „Brunatnych”, dla którego górniczy klub jest już dziesiątym przystankiem w piłkarskiej karierze. Dla wszystkich, którzy nie mieli okazji przeczytać: WYWIAD Z BARTOSZEM BIELEM

Przypomnijmy, że wcześniej dzięki zapisom w umowach, po awansie do I ligi automatycznie przedłużone zostały kontrakty z Bartłomiejem Bartosiakiem, Mikołajem Grzelakiem, Marcinem Ryszką, Mateuszem Szymorkiem, Mikołajem Boćkiem i Marcinem Grolikiem.

Bliski przedłużenia umowy z GKS jest również Émile Thiakane.