Szymański i Trela wrócili do treningów

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Trwa drugi tydzień pracy piłkarzy GKS przed rywalizacją z Lechem. Wśród trenujących jest już m.in. Damian Szymański, który zaliczył także krótki udział w sobotniej grze wewnętrznej.

Młody pomocnik od obozu w Turcji zmagał się z urazem ścięgna i mamy nadzieję, że jego kłopoty już się skończyły. Szymański od poniedziałku ćwiczy z zespołem i nadrabia zaległości wchodząc w coraz większe obciążenia. We wspomnianej gierce pojawili się w ograniczonym czasie również dwaj reprezentanci U-20, Marcin Flis i Łukasz Wroński.

Mamy już także komplet w grupie bramkarzy. Po bolesnym urazie doznanym w Szczecinie do zajęć wrócił Dariusz Trela a po meczu Litwy na Wembley w Bełchatowie zameldował się Emilijus Zubas.

Za około trzy tygodnie do drużyny ma szansę dołączyć Alexis Norambuena, który pracuje z klubowym fizjoterapeutą, natomiast rehabilitację w Warszawie kontynuuje Mateusz Mak.

Tymczasem trener Marek Zub kontynuuje rozpoczęte w pierwszym tygodniu indywidualne rozmowy z poszczególnymi zawodnikami celem bliższego poznania każdego z nich.