ŁKS pierwszym sparingpartnerem

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Nie znamy jeszcze szczegółowego planu przygotowań GKS-u Bełchatów do nowego sezonu, lecz jak udało się nam dowiedzieć pierwszym sparingpartnerem zespołu będzie III-ligowy ŁKS Łódź.

W czwartek 25 czerwca o godz. 16.30 odbędzie się pierwszy trening Brunatnych po niedawno zakończonych rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy. Jednakże póki co, nie wiadomo, kto będzie zarządzał klubem, kto zostanie szkoleniowcem drużyny na najbliższe 1-ligowe mecze, a nawet jak będzie wyglądała kadra GKS-u.

Natomiast nieoficjalnie wiadomo, że miejsce przygotowań do nowego sezonu będzie bardzo dobrze wyposażona baza treningowa w Bełchatowie. Pierwszym sprawdzianem zaś, dla starych, nowych oraz zapewne testowanych zawodników będzie sparing z III-ligowym ŁKS-em Łódź, który odbędzie się 4 lipca w Gutowie Małym.

Rywal mimo, zajęcia dopiero 5 miejsca w III lidze, tanio skóry nie sprzeda w nadchodzącym meczu towarzyskim, bowiem włodarze łódzki klub zapowiadają reorganizację kadrową, a co za tym idzie znaczne wzmocnienie drużyny, mającej walczyć o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.