Nowi testowani na poniedziałkowym treningu

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

We wtorek o godz. 10 rozpoczął się pierwszy trening kadry GKS Bełchatów przed zaplanowanym na sobotę na godz. 20 meczem z Chojniczanką Chojnice. W zajęciach wzięło udział dwudziestu dwóch zawodników.

W tej grupie mogliśmy zobaczyć dwóch testowanych piłkarzy, którzy mieli już okazję pokazać się w małych grach. To 24-letni pomocnik Mateusz Michalski oraz 23-letni ukraiński napastnik Vitalij Ivanko. Pierwszy z nich to wychowanek KS Piaseczno, który ma na koncie sześć występów w Ekstraklasie w barwach warszawskiej Polonii. Ostatnie dwa sezony skrzydłowy spędził w Bytovii Bytów. Ivanko to z kolei zawodnik pierwszej linii, który w swej karierze występował m.in. w Metalurgu Donieck, AEK Larnaka a ostatnio białoruskim klubie Biełszyna Bobrujsk. Ma także na koncie gry w młodzieżowych reprezentacjach Ukrainy.

W poniedziałkowe popołudnie o godzinie 16 GieKaeSiacy spotkają się w dwóch podgrupach na zajęciach w siłowni. Przez kolejne trzy dni treningi będą rozpoczynać się o godz. 10 a na godz. 17 trener zaplanował zajęcia dla wyznaczonych zawodników.

Mecz GKS Bełchatów – Chojniczanka rozpocznie się na GIEKSA Arenie już w sobotę 8 sierpnia o godz. 20.