Bomba transferowa w GKS? Krzywicki na testach medycznych

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Czy „Król Twittera” zasili szeregi GKS-u Bełchatów? Jak wynika z nieoficjalnych informacji 29-letni Marcin Krzywicki przebywa na testach medycznych przy Sportowej.

Jeśli ta informacja się potwierdzi to możemy uznać ten transfer jako spore wzmocnienie, bo GKS od dawna ma problem z napastnikiem, a być może Krzywicki będzie receptą na tą niemoc.

Mierzący 2 metry zawodnik na swoim oficjalnym koncie w aplikacji Snapchat ujawnił takie oto zdjęcie, które jak widzimy nie mówi wiele:

 

Ale… W sieci pojawiło się zdjęcie na którym widać dwóch piłkarzy z młodszego rocznika, którzy postanowili zrobić sobie zdjęcie z „Królem Twittera”, a w tle widać trybuny GIEKSA Areny:

Sam zainteresowany na swoim facebookowym profilu w sobotnie południe ogłosił taki oto konkurs:

Prezes Michał Antczak potwierdził we wtorkowe południe te oto informacje i wiele wskazuje na to, że po prawidłowym wyniku testów Krzywicki zasili szeregi GKS-u!

Pochodzący z Bydgoszczy napastnik swoją karierę rozpoczynał w tamtejszym Zawiszy. Następnie występował w Pomorzaninie Serock, Victorii Koronowo, Unii Janikowo, Cracovii, Ruchu Radzionków, Wiśle Płock, Dolcanie Ząbki, a ostatnie pół roku spędził w Chojniczance Chojnice. Warte uwagi jest to, że jedyna bramka, którą Krzywicki zdobył na poziomie Ekstraklasy padła w meczu przy ulicy Kałuży w Krakowie, gdzie Cracovia po dramatycznym meczu ostatecznie pokonała 3:2 właśnie GKS Bełchatów.