Było tak „pięknie”, że zamknęli nam trybuny

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Na mocy decyzji Wojewody Łódzkiego podczas środowego meczu z Odrą Opole wyłączone z użytkowania będą trybuny wschodnia i zachodnia GIEKSA Areny (wszystkie sektory, w tym te dla kibiców przyjezdnych).

To efekt negatywnej opinii stanu bezpieczeństwa i naruszeń porządku publicznego przez kibiców gospodarzy i gości podczas meczu „Brunatnych” z Rakowem Częstochowa ze szczególnym uwzględnieniem użycia niedozwolonych materiałów pirotechnicznych.

Do dyspozycji kibiców będzie zatem tylko trybuna północna i honorowa. To oznacza, że liczba miejsc jest bardzo ograniczona, ponieważ trybuna „rodzinna” mieści 1068 miejsc.

Sprawy organizacyjne

Kibiców, którzy mają wykupione karnety i bilety na trybunę wschodnią i zachodnią, zapraszamy na trybunę północną „rodzinną” bez konieczności zmiany przydzielonego miejsca w Punkcie Obsługi Kibica. Wystarczy ze swoją Kartą Kibica przyjść od ul. Sportowej i „odbić” ją przez kołowrót. Dla wspomnianych kibiców wyznaczone zostały miejsca w sektorach D8 i D9. Prosimy o zajmowanie miejsc tylko w tych sektorach.

Do wolnej sprzedaży wyznaczono miejsca w sektorach D1, D4, D6, D7, D 10, 12 oraz D5 i D11 (przeznaczone jednak tylko dla dzieci z opiekunami w ramach Sektora Rodzinnego).

GKS „Bełchatów” S.A. przeprasza swoich kibiców, którzy przez niedozwolone zachowania części naszych „sympatyków”, są narażeni na takie niedogodności a część w ogóle nie wejdzie dziś na stadion.