Nabór do redakcji GKS.net.pl! Zainteresowanych prosimy o kontakt

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Sezon II-ligowy w Bełchatowie trwa w najlepsze. Wiemy, że atrakcyjność tych rozgrywek może nie stoi na najwyższym poziomie, ale jeśli są ludzie, którzy chcą do nas dołączyć chętnie zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem profilu GKS.net.pl na Facebooku!

Jeśli chcesz zobaczyć jak to jest być blisko zawodników, trenerów i ważnych postaci w klubie, mieć możliwość przeprowadzenia rozmowy z piłkarzem to zachęcamy byś dołączył do naszego serwisu. Zapewne każdy chciałby robić takie rzeczy tylko wtedy jeśli jego drużyna gra świetnie i jest w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju, ale jeśli masz GKS w sercu na dobre i na złe i mimo ligi w której on występuje będziesz go wspierał to tym bardziej pokazujesz, że ten klub i jego losy nie są ci obojętne. Wstąp do nas i zobacz jak to jest prowadzić serwis sportowy, gdzie umieszczał byś różnego rodzaju informacje o klubie, wywiady wideo jak i pisemne, fotogalerie z meczu czy tabelę i terminarz ligowy.

Pamiętajcie, że GKS.net to nie strona, która jest twoją pracą, którą masz wykonywać w każdej wolnej chwili. Jest to przyjemność i hobby!

Odezwij się za pośrednictwem facebookowego profilu GKS.net.pl! Odpowiedź dostaniesz natychmiastowo, a szczegóły ustalimy, gdy się z nami skontaktujesz!