Tylko 999 miejsc. Informacje o meczu z Rozwojem Katowice

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Po raz drugi w bieżącym sezonie mecz GKS Bełchatów będzie miał status imprezy niemasowej. Poprzednio taka sytuacja miała miejsce podczas spotkania Pucharu Polski z Miedzią Legnica. Tym razem „Brunatni” przy dopingu z dwóch trybun zmierzą się w sobotę 5 listopada o godz. 13 z Rozwojem Katowice. Podajemy informacje dotyczące organizacji tego meczu.

Rywalizację z Rozwojem Katowice będzie mogło go obejrzeć maksymalnie 999 widzów. Do dyspozycji kibiców będzie trybuna C (zachodnia) oraz honorowa. Osoby posiadające karnety na trybunę wschodnią i północną zostały już przeniesione na losowo wybrane miejsca trybuny zachodniej na sektory C4-C8. Karnetowiczów, którzy chcą wcześniej poznać swoje nowe miejsca lub dokonać ich zmiany, klub zaprasza do Punktu Obsługi Kibica. Swoje stałe miejsca utrzymują karnetowicze z trybuny zachodniej.

Osoby, które posiadają karty SuperVIP (złote i czarne) i VIP (zielone) wejdą na trybunę honorową wejściem od ul. Sportowej 3. Kibiców z „młyna” trybuny wschodniej zapraszamy na sektory C1-C2.

Przedstawiciele mediów mogą wejść na stadion tradycyjnie wejściem od ul. 1 Maja na podstawie przyznanych akredytacji jednorazowych i stałych.

Wejściówki w cenach według jesiennego cennika będzie można nabywać w Punkcie Obsługi Kibica według harmonogramu:
4 listopada w godz. 13-17
5 listopada od godz. 9

W dniu meczu od godz. 10 czynna będzie także kasa B2.

Już teraz można nabywać bilety poprzez aplikację internetową na stronie bilet.gksbelchatow.com

Jak na każdym spotkaniu ligowym obowiązuje identyfikacja kibiców, a bilety nabywamy tradycyjnie przy użyciu Karty Kibica lub karty jednorazowej (wymagany dowód tożsamości).