Chcemy powtórki z Kołobrzegu! Zapowiedź spotkania z Kotwicą

#gksnigdyniezginie
#gksnigdyniezginie

Już w sobotę 26.11.2016r. drużyna GKS Bełchatów rozegra swoje pierwsze domowe spotkanie z rundy wiosennej. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Kotwica Kołobrzeg.

GKS Bełchatów w swoim ostatnim spotkaniu zremisował 0:0 w Zambrowie w pojedynku z miejscową Olimpią. Bilans GKS w drugoligowych potyczkach to 6 zwycięstw, 4 remisy oraz 8 porażek. Bilans bramkowy mamy dodatni, składa się na to 20 zdobytych bramek i 19 straconych bramek. Najlepszym strzelcem jest Marcin Krzywicki który zdobył 4 trafienia. Popularny „Krzywy” ma ostatnio słabszą formę, ale liczymy na to, że w sobotę uda mu się dołożyć kolejne trafienie. Na ten moment nasza drużyna plasuje się na 12. pozycji w tabeli mając 19 punktów.

Kotwica Kołobrzeg to drużyna która aktualnie zajmuje 16. miejsce w tabeli II ligi. Zawodnicy strzelili do tej pory 18 bramek tracąc aż 27 trafień. Bilans spotkań jest bardzo podobny do bilansu GKS, nasi przeciwnicy wygrali do tej pory zaledwie 3 spotkania, zremisowali 7, a w 8 musieli uznać wyższość rywala. Najlepszym strzelcem drużyny jest brat byłego zawodnika „Brunatnych” Paweł Giel, który strzelił do tej pory 6 bramek. Od niedawna trenerem drużyny jest Ryszard Wieczorek który zamienił zespół z Legionowa na rzecz Kotwicy Kołobrzeg

Sędzią tego spotkania będzie Mirosław Górecki pochodzący z Katowic.

W rundzie jesiennej „Brunatni” wywieźli z Kołobrzega trzy oczka, pokonując Kotwicę 2:0, bramki w tamtym spotkaniu zdobyli Agwan Papikyan oraz Patryk Rachwał.

Miejmy nadzieję, że GKS w końcu się przełamie w ofensywie i wykorzysta parę swoich okazji, liczymy także na to, że po 90. minutach to my będziemy cieszyć się z 3 punktowej zdobyczy!